
В російському Санкт-Петербурзі у п’ятницю 10 травня на фоні значного погіршення погодних умов в РФ в річку Мойка впав пасажирський автобус, в якому знаходилось близько 20 пасажирів, є загиблі.
За даними місцевого видання, автобус на набережній врізався у два автомобілі, пробив огорожу, впав у воду та повністю пішов під воду. Повідомляється, що водій не впорався з керуванням.
Місцева влада каже, що на місці працюють водолази і швидка. З машини відкачують воду, людей дістають із вікон.

За даними "Фонтанки", попередньо, внаслідок аварії з автобусом загинуло 6 осіб, інше джерело видання повідомляє про чотирьох загиблих. Зазначається, що дані можуть сильно відрізнятися, тому що частина пасажирів знаходиться у стані клінічної смерті.
Також правоохоронці затримали водія автобусу та завели на нього справу.
За даними "Фонтанки", попередньо, внаслідок аварії з автобусом вже відомо про 6 загиблих.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...