Дуже ржавий і з "темним" минулим: Автомобіль зі слідами від куль виставили на продаж за $5 000

У мережі виставили на продаж незвичайний автомобіль. Це пікап на базі Hudson Super Six 1947 року, який знайшли в пустелі зі слідами від куль на кузові, передають Патріоти України.

Оголошення про продаж "Хадсона" було розміщено на сайті eBay. В описі зазначається, що пікап виявили в пустелі Нью-Мексико, і простояв він там, з огляду на стан, не один рік – машина сильно поржавіла. До того ж у неї немає великої кількості комплектувальних (двигуна, оптики, частини салону та ін.), не кажучи вже про те, що в ній когось могли вбити, з огляду на "простріли" в районі дверей та крил.

Незважаючи на те, що автомобіль виглядає погано і перебуває не на ходу (проте його можна транспортувати – шини не спущені), продають раритет за чималу суму – 4950 доларів. Настільки висока ціна пояснюється тим, що це рідкісний автомобіль – свого часу було випущено всього 2,1 тис. таких пікапів, тому він високо цінується серед колекціонерів. Наприклад, нещодавно відреставрований Hudson Pickup продали за 160 000 доларів.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...