Автомобілістам на замітку: Штраф за непристебнутий пасок безпеки можуть збільшити в тисячу разів

У 2020 році на українських дорогах вже загинули 2 800 осіб, а близько 30 тисяч осіб отримали травми різного ступеня тяжкості.

В Україні запропонували збільшити штраф за непристебнутий пасок безпеки в тисячу разів. З такою ідеєю в ефірі телеканалу «Украіна24» виступив радник глави МВС Михайло Апостол, передають Патріоти України.

Апостол звернув увагу на те, що в Україні щодня в дорожніх аваріях гине приблизно 8-10 чоловік, а ще близько 30 осіб отримують травми різного ступеня тяжкості. У 2020 році на українських дорогах вже загинули 2 800 осіб, а близько 30 тисяч осіб отримали травми різного ступеня тяжкості. Якщо ж підняти статистику за всі роки незалежності України, то в дорожніх аваріях загинули понад 170 тисяч осіб, а 1,2 млн осіб були травмовані.
Багатьох смертей і поранень можна було уникнути, якщо б користувалися ременями безпеки. Радник глави МВС вважає, що заради зниження кількості смертельних ДТП потрібно підняти штраф за непристебнутий ремінь безпеки в тисячу разів.

Пісня "Тато" сьогодні звучить як ніколи трагічно: У сім'ї ще однієї української зірки трапилося горе

понеділок, 25 січень 2021, 20:29

Микола Іванович Ганзера, якому була присвячена пісня «Тато», помер. . Сім'я Івана Ганзери відрізнялася дуже патріотичною позицією. Співак часто давав концерти для українських військових в зоні АТО / ООС. Скорботу Івана Ганзери поділяють відомі політик...

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...