У 2020 році на українських дорогах вже загинули 2 800 осіб, а близько 30 тисяч осіб отримали травми різного ступеня тяжкості.

В Україні запропонували збільшити штраф за непристебнутий пасок безпеки в тисячу разів. З такою ідеєю в ефірі телеканалу «Украіна24» виступив радник глави МВС Михайло Апостол, передають Патріоти України.
Апостол звернув увагу на те, що в Україні щодня в дорожніх аваріях гине приблизно 8-10 чоловік, а ще близько 30 осіб отримують травми різного ступеня тяжкості. У 2020 році на українських дорогах вже загинули 2 800 осіб, а близько 30 тисяч осіб отримали травми різного ступеня тяжкості. Якщо ж підняти статистику за всі роки незалежності України, то в дорожніх аваріях загинули понад 170 тисяч осіб, а 1,2 млн осіб були травмовані.
Багатьох смертей і поранень можна було уникнути, якщо б користувалися ременями безпеки. Радник глави МВС вважає, що заради зниження кількості смертельних ДТП потрібно підняти штраф за непристебнутий ремінь безпеки в тисячу разів.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...