Аж п'ять військових частин відмовились брати: Українець вигадав, що говорити офіцерам, аби відсилали назад додому

У Хмельницькій області до іспитового терміну засудили чоловіка, який понад рік уникав мобілізації. У військових частинах він розповідав, що зловживає алкоголем та має погане здоров'я, через що його не брали на службу. Про це йдеться у вироку Ізяславського районного суду Хмельницької області.

За даними суду, чоловіка визнали придатним до військової служби. Він отримав повістку та повинен був 1 березня 2023 року прийти до ТЦК, проте понад рік ухилявся від мобілізації.

На суді чоловік провину визнав та пояснив, що «отримав повістку про виклик на 01.03.2023 для проведення призову за мобілізацією та відправлення до військової частини для проходження військової служби, проте вважаючи, що за ним мали приїхати працівники ТЦК – не з’явився». Чоловік додав, що хотів добровільно мобілізуватись, проте жодна військова частина його не брала на службу.

Працівник ТЦК пояснив на суді, що чоловіка возили у 5 різних військових частин, проте він «постійно скаржився на свій стан здоров`я, вказував, що на його утриманні перебуває матір похилого віку, а також розповідав про залежність від алкогольних напоїв». Таким чином його відмовлялись брати на службу.

Суд врахував, що у чоловіка є мати 1940 року народження та те, що він дійсно добровільно погодився на мобілізацію, але військові частини не прийняли його на службу.

Букмекери пророкували перемогу підопічним Реброва: Збірна України розгромно поступилася Румунії в першому турі Євро-2024

понеділок, 17 червень 2024, 19:25

Румунія вважалась чи не найлегшим суперником для українців у групі. Збірна України розгромно програла Румунії в матчі першого туру чемпіонату Європи-2024 з футболу. . Поєдинок завершився з рахунком 3:0. Перший тайм розпочинався з тиску українців, прот...

Без стажу не буде пенсії: Ось які виплати передбачені для тих, хто не виконав вимоги

понеділок, 17 червень 2024, 17:56

Українці, які не мають достатнього страхового стажу для пенсії, можуть отримувати державну соціальну допомогу, яку можна оформити в органах соціального захисту або ЦНАП. У 2024 році розмір цієї допомоги становить 2 361 грн, що відповідає прожитковому м...