"Азовсталь продовжує битись навіть зараз": Ще два окупанти підірвалися на території заводу

На території заводу Азовсталь у Маріуполі підірвалися ще два сапери російських окупантів. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Маріуполь. Відплата. Ще двоє саперів вже з так званої „ДНР“ вчора підірвались в Азовсталі. Обидва важкі і наші з лікарні кажуть, без варіантів. Хорошо новина. Азовсталь продовжує битись навіть зараз", — написав він у Telegram.

Напередодні Андрющенко повідомляв, що одразу чотири російські окупанти підірвалися на заводі Азовсталь у Маріуполі під час розмінування території.

Чи варто очікувати обвалу курсу долару: Українцям дали прогноз, що буде з валютою

субота, 27 червень 2026, 11:30

В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...

Китайські авто захоплюють Європу - продажі побили історичний рекорд

субота, 27 червень 2026, 10:59

Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...