"Азовсталь продовжує битись навіть зараз": Ще два окупанти підірвалися на території заводу

На території заводу Азовсталь у Маріуполі підірвалися ще два сапери російських окупантів. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Маріуполь. Відплата. Ще двоє саперів вже з так званої „ДНР“ вчора підірвались в Азовсталі. Обидва важкі і наші з лікарні кажуть, без варіантів. Хорошо новина. Азовсталь продовжує битись навіть зараз", — написав він у Telegram.

Напередодні Андрющенко повідомляв, що одразу чотири російські окупанти підірвалися на заводі Азовсталь у Маріуполі під час розмінування території.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...