"Азовсталь продовжує битись навіть зараз": Ще два окупанти підірвалися на території заводу

На території заводу Азовсталь у Маріуполі підірвалися ще два сапери російських окупантів. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Маріуполь. Відплата. Ще двоє саперів вже з так званої „ДНР“ вчора підірвались в Азовсталі. Обидва важкі і наші з лікарні кажуть, без варіантів. Хорошо новина. Азовсталь продовжує битись навіть зараз", — написав він у Telegram.

Напередодні Андрющенко повідомляв, що одразу чотири російські окупанти підірвалися на заводі Азовсталь у Маріуполі під час розмінування території.

Зміст і форма викладення дуже зацікавив істориків: У Нідерландах розшифрували нетипову давньоримську табличку з прокляттям, знайдену на місці імперського військового табору

четвер, 25 червень 2026, 14:46

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...

Квитки на вагу золота: Які напрямки в Україні стали найпопулярнішими - на одне місце в УЗ претендує 10 людей

четвер, 25 червень 2026, 13:40

Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...