"Азовсталь продовжує битись навіть зараз": Ще два окупанти підірвалися на території заводу

На території заводу Азовсталь у Маріуполі підірвалися ще два сапери російських окупантів. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Маріуполь. Відплата. Ще двоє саперів вже з так званої „ДНР“ вчора підірвались в Азовсталі. Обидва важкі і наші з лікарні кажуть, без варіантів. Хорошо новина. Азовсталь продовжує битись навіть зараз", — написав він у Telegram.

Напередодні Андрющенко повідомляв, що одразу чотири російські окупанти підірвалися на заводі Азовсталь у Маріуполі під час розмінування території.

Не весь стаж зарахують до пенсії: У чому причина і що треба знати

понеділок, 22 червень 2026, 14:18

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...

Україну накриє спека: Синоптики уточнили прогноз на наступні кілька днів

понеділок, 22 червень 2026, 13:52

Найближчими днями в Україні прогнозують спекотну погоду, у низці областей пройдуть короткочасні дощі, подекуди з грозами, передають Патріоти України з посиланням на Укргідрометцентр . "23 червня вночі переважно без опадів; вдень в Україні, крім північ...