"Бабусю, на мене падає дім": Історія дівчинки, яка постраждала від удару росіян по Дніпру (відео)

Чотирикласниця Мирослава Мовчан була біля будинку в Дніпрі, в який влучила російська ракета 14 січня. 9-річній Мирославці уламками бетонних перекриттів перебило ноги. Вона одна з найважчих травмованих внаслідок удару по багатоповерхівці у Дніпрі. Про порятунок та стан дівчинки виданню "Радіо Свобода" розповіла бабуся та сусідка, яка відвезла дитину в лікарню відразу після атаки, передають Патріоти України.

Що відомо про 9-річну Мирославу, яка важко поранена внаслідок атаки по Дніпру

"Бабусю, на мене падає дім. Все. Це її слова", – розповіла бабуся Людмила Мовчан.

За її словами, перед атакою вона з дівчинкою ходила в магазин. Коли повертались додому, то до дівчинки у дворі підбігли друзі. Після цього Мирослава попросилась погратись з ними.

"Було ж тихо, мирно. Я кажу: "Ну добре. Я піднімуся, віднесу те, що ми з тобою купили". У вікно подивилась – вона поряд біля під'їзду з хлопчиками. Я тільки зняла одяг і вдягнула халат. І тут…", – розповіла бабуся дівчинки.

У момент вибуху 9-річна Мирослава була на вулиці. Вона отримала важкі поранення. Бабуся дівчинки, як тільки отямилась, кинулась шукати онучку. Коли знайшла, сусіди вже їй допомагали.

Сусідка відвезла дівчинку в лікарню

Мирославу помітила їхня сусідка Світлана, яка сама є лікарем. Дівчинка була у важкому стані. Світлана з чоловіком відвезли дитину в лікарню. "Це були рвані рани. Там вже не було одягу, не було шкіри. Кістки було неозброєним оком видно. Ми з чоловіком її донесли на руках", – пригадала Світлана.

Чоловік сів за кермо, а Світлана з дівчинкою на заднє сидіння: "Я старалась з нею говорити – вона мені нічого не відповідала. Вона тільки дивилась на мене своїми очима".

За словами Світлани, коли люди та діти кричать – це не найстрашніше. Найстрашніше – це коли вже не кричать, лежать та погано реагують.


За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...