"Бабиного літа" не буде: Синоптик приголомшив українців несподіваним прогнозом

В Україні осінь виявилася рання, у вересні температурний фон майже на 3° нижче кліматичної норми, а кількість опадів перевищує місячну норму, розповів синоптик Віталій Постригань, передають Патріоти України.

Винуватцями прохолоди і дощів стали циклони, які не залишали ніякої надії на повернення сухої і теплої погоди, яка в народі називається "бабиним літом", пише він в Facebook.

Синоптик прогнозує, що в суботу і в неділю часом невеликий дощ, температура вночі 2-7° тепла, в Центральній Україні не виключені заморозки 0-3°, вдень 10-16° тепла.

Постригань також попередив, що з понеділка, 26 вересня домінантом у формуванні погоди стане багатоцентрова циклонічна депресія із Заходу, яка проявить себе невеликими дощами. Він додав, що в середу черговий циклон із заходу зумовить грозові дощі.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...