"Бабиного літа" не буде: Синоптик приголомшив українців несподіваним прогнозом

В Україні осінь виявилася рання, у вересні температурний фон майже на 3° нижче кліматичної норми, а кількість опадів перевищує місячну норму, розповів синоптик Віталій Постригань, передають Патріоти України.

Винуватцями прохолоди і дощів стали циклони, які не залишали ніякої надії на повернення сухої і теплої погоди, яка в народі називається "бабиним літом", пише він в Facebook.

Синоптик прогнозує, що в суботу і в неділю часом невеликий дощ, температура вночі 2-7° тепла, в Центральній Україні не виключені заморозки 0-3°, вдень 10-16° тепла.

Постригань також попередив, що з понеділка, 26 вересня домінантом у формуванні погоди стане багатоцентрова циклонічна депресія із Заходу, яка проявить себе невеликими дощами. Він додав, що в середу черговий циклон із заходу зумовить грозові дощі.

"Ми з тобою однієї крові": Троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку

вівторок, 26 вересень 2023, 5:40

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці, пише ladbible.com. У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в інд...

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...