"Бачу мету - не бачу перешкоди": Дитина спритно залізла на холодильник за захованими солодощами (відео)

Тато й мама не підозрювали, що дитина має таку фізичну підготовку.

Пара блогерів ховала солодощі подалі від маленької доньки, проте дівчинку це не зупинило, передають Патріоти України.

Пара тіктокерів поділилася роликом, в якому їх донька дереться вгору по холодильнику, аби дістати печиво. Виявилося, що батьки ховають смаколики на верхній полиці шафи, але дитину це абсолютно не зупинило.

Маленька дівчинка легко підтягнулася вгору завдяки ручкам на холодильнику, а потім поставила ногу на поглиблення для видачі льоду. Утримуючи рівновагу й упершись в ручку, вона відкрила дверцята і дістала звідти печиво. Наостанок дівчинка спритно спустилася вниз, з'їхавши по ручках холодильника, мов пожежник.

Багато коментаторів під роликом захоплювалися спортивними здібностями дитини. Проте були й ті, хто переживав за її здоров'я. "Будь ласка, будьте обережні. Я знаю одну маленьку дівчинку, яка також лазила по холодильнику. Проте двері несподівано відчинилися, через що вона впала, а всі продукти висипалися прямо на неї", – повідомив коментатор.

На Хмельниччини пожежа знищила дерев'яну церкву, котра значилась в реєстрі пам'яток архітектури (відео)

субота, 17 квітень 2021, 18:14

Вчора ввечері, 16 квітня, сталося займання церкви у селі Баговиця, Кам’янець-Подільський район Хмельницької області, інформують Патріоти України. . Як зазначають в обласному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій, близько 21-ої години рятув...

У Києві коронавірус вбив високопосадовця

субота, 17 квітень 2021, 18:05

За його інформацією, Смирнов працював у районній адміністрації протягом семи років, очолюючи її протягом останніх трьох років. . "Він був дуже відповідальною людиною і вболівав за справу, яку любив, за свій район і своє місто. Навіть з лікарні намага...