"Бачу некрологи лікарів": Медик спрогнозувала новий тотальний карантин в Україні

Ситуація із коронавірусом в Україні може дійти до такої точки, що доведеться запроваджувати тотальний карантин. Таку думку висловила доктор медичних наук, професор, лікар-педіатр Марина Маменко в ефірі телеканалу "Україна 24". Вона також зазначила, що в Україні згодом може постати проблема нестачі лікарів, передають Патріоти України.

«Як лікар хочу сказати, боюся, у нас не буде іншого виходу, як піти на тотальний локдаун. У своїй стрічці у Фейсбуці я бачу некролог лікарів, медпрацівників і некрологи членів родин. І я знаю, що вже зараз люди скаржаться, що вони не мають доступу до лікарень, не виїжджає швидка, не вистачає кисню. Це вже абсолютні реалії. І ми не зможемо іншим способом зараз вирішити цю ситуацію. Ми не можемо збільшити кількість лікарень. Навіть якщо ми побудуємо таке диво як у Китаї на початку пандемії – там нікому буде працювати», - заявила лікарка.

Вона наголосила, що в Україні вже не вистачає лікарів для обслуговування нових хворих. «Людський ресурс – це те, що не поновлюється ані за день, ані за місяць, ані за рік. Ми просто не встигнемо підготувати лікарів – молодший, середній персонал – які будуть працювати в новій лікарні навіть якщо ми збільшимо кількість місць. В інших країнах карантин вихідного дня використовують як додатковий захід, але це якщо люди виконують всі правила карантину у будь-який день. В Україні населення цих правил не дотримується, тому ефекту від просто карантину вихідного дня не буде», - зазначила Маменко.

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...

У Маріуполі окупанти знищили пам’ятник жертвам Голодомору - нині у місті у чергах за хлібом стоять сотні людей (відео)

неділя, 27 листопад 2022, 9:25

Російські військові злочинці довели ситуацію у знищеному Маріуполі до гуманітарної катастрофи. При цьому путінські терористи цинічно продовжують у місті пропаганду "руського міра", передають Патріоти України. Зокрема, окупанти знищили пам'ятник жертвам...