"Бачив себе спадкоємцем Путіна": Терорист Бородай звинуватив Гіркіна в зраді та брехні

Глава так званого правління спілки добровольців Донбасу Олександр Бородай назвав інтерв'ю теж ексватажка "ДНР" Ігоря Гіркина українському журналісту Дмитру Гордону "феєричним маренням". А також звинуватив терорист у зраді та брехні, додавши, що він "психічно нестійкий, оскільки колись бачив себе спадкоємцем Путіна". Таку інформацію поширюють сепаратистські ресурси, передають Патріоти України.

Зокрема, Бородай назвав одкровення Гіркіна (Стрєлкова) прикладом того, до чого нібито може привести деградація особистості, "мотивована перерозвиненим самолюбством, зарозумілістю і бажанням возвеличити себе в очах оточуючих".

"Приводить ця деградація особистості до прямого зрадництва. Ігор говорив багато брехні. До того ж деяка її частина носить такий комічний характер – буквально просто проколи, що називається. І логіка часто відсутня", – заявив він.

Водночас ексватажок терористів "ДНР" розповів, що Гіркін колись "реально дуже боявся померти" на Донбасі, тому намагався повернутися до Росії і "очікував, що на нього там посипляться вражаючі почесті".

"Він же дійсно тоді, треба розуміти, що це перекручена свідомість, він себе бачив спадкоємцем Володимира Путіна, буквально", – заявив Бородай.

Розстріл патрульних на Вінниччині: Поліція знайшла автомобіль нападників

субота, 20 квітень 2024, 20:30

У Вінницькій області знайшли автомобіль підозрюваних у нападі на патруль поліції. Самих нападників продовжують розшукувати. Про це заявив керівник Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Олексій Рихлюк у ефірі телемарафону, передають Пат...

Більшості людей вона добре знайома: Яка хвороба стане причиною наступної пандемії

субота, 20 квітень 2024, 19:30

Більш ніж половина, а саме 57% провідних науковців у галузі охорони здоров'я впевнені, що наступним інфекційним захворюванням, яке спричинить смертельну пандемію, стане новий штам вірусу грипу. Про це пише The Guardian, передають Патріоти України. У мі...