Багаті теж плачуть: "Королеву ночі", співачку Олю Полякову обікрали на "кучу денег"

Прикра подія трапилась на концерті в Сєвєродонецьку. Під підозрою хтось з фанатів епатажної виконавиці. При цьому "жертва невідомих" витягла максимум піару з цієї події. А розв'язка так і взагалі натякає на можливу постановку задля інфоприводу

Українська співачка Оля Полякова виступила в місті Сєверодонецьку Луганської області, де представила свою гранд-шоу "Королева ночі". Глядачі зустрічали зірку оваціями. Прекрасний вечір затьмарила крадіжка дорогого реквізиту. Про це сама артистка повідомила в Stories Instagram, зазначають Патріоти України.

За словами співачки, плащ "стоит кучу денег".
Оля Полякова
Шанувальники підтримали зірку, порадили не хвилюватися і обіцяли, що злодія обов'язково знайдуть. Пізніше стало відомо, що плащ знайшовся - хтось повернув його назад.
Все! Все вернули нам! Вернули мне мой флаг тореадорский! Спасибо большое! Все-таки, вы знаете, мы по-настоящему живем в европейской стране. Все-таки люди не воруют. Это приятно!" - повідомила Оля Полякова.

Хіти тижня. Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

четвер, 16 липень 2020, 0:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...