
В Україні змінилася картина перебігу коронавірусу, який не стихає в країні, у бік погіршення, зараз все більше і більше людей до 50-60 років потрапляють у медустанови в важкому стані. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передають Патріоти України.
За її словами, перебіг хвороби став більш тривалим, затягується температурний період, який може супроводжуватися лихоманкою.
"Ми виписуємо хворих зі стаціонару як годиться: витримуємо всі терміни, тримаємо їх кілька днів без жарознижуючих, щоб виписати. Вони приїжджають додому - і починаються повторні хвилі лихоманки під 39. Ми їх змушені знову госпіталізувати ... Ми ніколи з таким не стикалися", - зазначила лікар.
Голубовська підкреслила, що саме захворювання дуже виснажує пацієнтів, що може викликати суїцидальні думки. Коронавірус впливає на нервову систему, також може виникати гіпксія.
"Люди знімають [кисневі] маски з себе, щоб померти. Вони хочуть померти... Дуже часто суїцидальні думки їх не залишають... Через це дуже складно", - додала вона.
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...