"Люди знімають кисневі маски з себе, щоб померти": Лікар розповіла про небезпечну зміну перебігу коронавірусу в Україні

В Україні змінилася картина перебігу коронавірусу, який не стихає в країні, у бік погіршення, зараз все більше і більше людей до 50-60 років потрапляють у медустанови в важкому стані. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передають Патріоти України.

За її словами, перебіг хвороби став більш тривалим, затягується температурний період, який може супроводжуватися лихоманкою.

"Ми виписуємо хворих зі стаціонару як годиться: витримуємо всі терміни, тримаємо їх кілька днів без жарознижуючих, щоб виписати. Вони приїжджають додому - і починаються повторні хвилі лихоманки під 39. Ми їх змушені знову госпіталізувати ... Ми ніколи з таким не стикалися", - зазначила лікар.

Голубовська підкреслила, що саме захворювання дуже виснажує пацієнтів, що може викликати суїцидальні думки. Коронавірус впливає на нервову систему, також може виникати гіпксія.

"Люди знімають [кисневі] маски з себе, щоб померти. Вони хочуть померти... Дуже часто суїцидальні думки їх не залишають... Через це дуже складно", - додала вона.

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...

НБУ вводить жорсткі правила поповнення банківських карт: Що варто знати

четвер, 25 червень 2026, 16:10

Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...