"Люди знімають кисневі маски з себе, щоб померти": Лікар розповіла про небезпечну зміну перебігу коронавірусу в Україні

В Україні змінилася картина перебігу коронавірусу, який не стихає в країні, у бік погіршення, зараз все більше і більше людей до 50-60 років потрапляють у медустанови в важкому стані. Про це в інтерв'ю "Гордону" заявила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська, передають Патріоти України.

За її словами, перебіг хвороби став більш тривалим, затягується температурний період, який може супроводжуватися лихоманкою.

"Ми виписуємо хворих зі стаціонару як годиться: витримуємо всі терміни, тримаємо їх кілька днів без жарознижуючих, щоб виписати. Вони приїжджають додому - і починаються повторні хвилі лихоманки під 39. Ми їх змушені знову госпіталізувати ... Ми ніколи з таким не стикалися", - зазначила лікар.

Голубовська підкреслила, що саме захворювання дуже виснажує пацієнтів, що може викликати суїцидальні думки. Коронавірус впливає на нервову систему, також може виникати гіпксія.

"Люди знімають [кисневі] маски з себе, щоб померти. Вони хочуть померти... Дуже часто суїцидальні думки їх не залишають... Через це дуже складно", - додала вона.

Таке буває раз на 50 років: У Німеччині виникла масштабна повінь (фото)

субота, 18 травень 2024, 14:30

Сильний дощ спричив у німецькій землі Саарланд у п'ятницю затоплення вулиць, підвалів та зсуви ґрунту. Ситуаційний центр в Саарбрюккені – столиці землі – нарахував понад 3000 виїздів на виклики поліцейських і рятувальників. Про це повідомило німецьке в...

"Ображали мене і мою сім'ю": Син Суркіса поскаржився на юнаків із "Шахтаря"

субота, 18 травень 2024, 13:42

Голкіпер Динамо U-19 В’ячеслав Суркіс розповів про конфлікт з фанатами та гравцями Шахтаря, який відбувся після матчу у молодіжній першості, передають Патріоти України. Після завершення гри, у якій Динамо перемогло з рахунком 2:1, на полі ледь не стала...