
У країні-агресорці Росії солдати масово виявляють бажання звільнитися з армії. Вони не хочуть укладати нових контрактів та їхати воювати в Україну, передають Патріоти України.
Про це стало відомо в одній із перехоплених розмов окупантів із рідними. Запис опублікував на своєму каналі на Youtube радник міністру внутрішніх справ України Антон Геращенко 12 квітня.
З розмови випливає, що російських солдатів поки що не звільняють, а відправляють у відпустку, а потім "будуть щось вирішувати".
– Працюємо, роботи вистачає, багато людей, хто хоче звільнитися, ніхто не хоче укладати контракти знову.
– А немає таких, які приїжджають сюди, а потім кажуть: "Ні, я таки залишаюся"?
– Ну поки ми ще по них нічого майже не зробили, післязавтра у відпустку вони поїдуть.
– Угу.
– А потім як приїдуть не знаю, поки жодних команд не було. Але є вже такі, що приходять і кажуть: "Все, ми звільняємось". Як далі буде, не знаю.
– Вони не пишуть хіба на звільнення?
– Ну поки що ні, чогось відправляють їх у терміновому порядку у відпустку. Приїдуть, і буде видно.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...