
У Києві пенсіонери можуть безплатно їздити на таксі. Загалом на рік особі надається до 124 годин безкоштовного пересування цим видом транспорту. Про це розповідає юрист пенсіонерів Михайло Вулах в ефірі "Київ24", передають Патріоти України.
"Безоплатне таксі — це програма, яка впроваджена Київською міською державною адміністрацією і вона діє саме для тих пенсіонерів, і не лише пенсіонерів, кому складно пересуватись, кому потрібна стороння допомога, щоб вийти на вулицю, поїхати по своїм справам, кому складно взагалі вирішити будь-які свої питання поза квартирою", — зазначив експерт.
Щоб отримати послугу, необхідно звернутись до Центру надання адміністративних послуг з відповідною заявою. Після цього управлінням соціального захисту населення проводиться перевірка, чи дійсно ця особа має право на послугу.
Потім людині надається відповідний логін і пароль, за допомогою якого необхідно зареєструватись в електронному кабінеті на спеціальному сайті. Кожній особі дається до 124 годин безплатного таксі. Ними можна користуватись цілий рік.
На сайті "Соціального таксі" зазначається, що послугою можуть скористатись:
Обсяг послуг на одного отримувача — 124,5 години на рік. Транспортні послуги можуть надаватись тимчасово, постійно або одноразово.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...