В Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ (з назви якого й походить абревіатура "StratComZSU") прокоментували смс, які багато українців сприйняли за фейк. Пояснення СтратКом ЗСУ оприлюднили у Facebook, передають Патріоти України.
Там кажуть, що повідомлення справжні, адже "з метою протидії інформаційним операціям ворога та формування інформаційної гігієни українців, Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України продовжує регулярне інформування українців про загрози інформаційній безпеці та правила протидії їм".
До співпраці тепер залучають і відомих фахівців та експертів в галузі інформаційної безпеки.
"Сьогодні більшість українців отримала першу смс з базовими правилами інформаційної гігієни. Їх пояснила відома комунікаційниця, відеоблогерка, лекторка та письменниця, авторка та ведуча радіо й телепрограм з інфогігієни, засновниця волонтерської ініціативи "Як не стати овочем" пані Оксана Мороз", - йдеться в повідомленні.
Тож СМС, які отримали українці 10 березня, і надалі приходитимуть та інформуватимуть про актуальні інформаційні загрози. Такі смс будуть надходити від імені StratComZSU та AFUStratCom.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...