"Багато людей, на жаль, їх ігнорують": Лікар назвав три головні симптоми раку легенів

Відомий онколог Михайло Давидов заявив, що існують способи самостійно виявити рак легенів. Онколог зазначив, що при цьому захворюванні пацієнтів турбують три основні симптоми, передають Патріоти України.

Насамперед голос стає сиплим без причини. Осиплість виникає через те, що ракова пухлина починає проростати в зворотний гортанний нерв. Однак такий симптом зазвичай виникає у пацієнтів вже на запущеній стадії цієї небезпечної недуги.
На ранніх стадіях раку захворювання можна виявити за частою задишкою і кашлем, що не припиняється. Як пояснив онколог, багато пацієнтів не звертають увагу на такі симптоми, проте ігнорувати їх у жодному разі не можна. «Це одне з найпідступніших захворювань, яке у 90% випадків виявляє себе на пізніх стадіях. Найчастіше рак легенів зустрічається у вікових пацієнтів, старше 55 років», - додав лікар.

На Водохреща нацгвардійці силою витягли з води українця, який сидів в ополонці 10 хвилин (відео)

четвер, 20 січень 2022, 6:10

В Івано-Франківську у свято Водохреще чоловік заліз у водойму і залишався в крижаній воді понад 10 хвилин, не реагуючи на заклики оточуючих вийти на берег, оскільки це небезпечно для здоров'я. У підсумку впертого "моржа" силою витягли на сушу співробіт...

Хіти тижня. Летів п'яним і палив у літаку: Українка на рейсі з Єгипту до Харкова жорстко провчила пасажира

четвер, 20 січень 2022, 1:00

У літаку, який летів з Єгипту в Україну і повинен був приземлитися у Харкові, стався скандал. Один з пасажирів, який, схоже, перебував в стані алкогольного сп'яніння, раптом почав палити електронну сигарету. Персонал авіалайнера просив його не порушува...