"Багато людей, на жаль, їх ігнорують": Лікар назвав три головні симптоми раку легенів

Відомий онколог Михайло Давидов заявив, що існують способи самостійно виявити рак легенів. Онколог зазначив, що при цьому захворюванні пацієнтів турбують три основні симптоми, передають Патріоти України.

Насамперед голос стає сиплим без причини. Осиплість виникає через те, що ракова пухлина починає проростати в зворотний гортанний нерв. Однак такий симптом зазвичай виникає у пацієнтів вже на запущеній стадії цієї небезпечної недуги.
На ранніх стадіях раку захворювання можна виявити за частою задишкою і кашлем, що не припиняється. Як пояснив онколог, багато пацієнтів не звертають увагу на такі симптоми, проте ігнорувати їх у жодному разі не можна. «Це одне з найпідступніших захворювань, яке у 90% випадків виявляє себе на пізніх стадіях. Найчастіше рак легенів зустрічається у вікових пацієнтів, старше 55 років», - додав лікар.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...