"Багато людей, на жаль, їх ігнорують": Лікар назвав три головні симптоми раку легенів

Відомий онколог Михайло Давидов заявив, що існують способи самостійно виявити рак легенів. Онколог зазначив, що при цьому захворюванні пацієнтів турбують три основні симптоми, передають Патріоти України.

Насамперед голос стає сиплим без причини. Осиплість виникає через те, що ракова пухлина починає проростати в зворотний гортанний нерв. Однак такий симптом зазвичай виникає у пацієнтів вже на запущеній стадії цієї небезпечної недуги.
На ранніх стадіях раку захворювання можна виявити за частою задишкою і кашлем, що не припиняється. Як пояснив онколог, багато пацієнтів не звертають увагу на такі симптоми, проте ігнорувати їх у жодному разі не можна. «Це одне з найпідступніших захворювань, яке у 90% випадків виявляє себе на пізніх стадіях. Найчастіше рак легенів зустрічається у вікових пацієнтів, старше 55 років», - додав лікар.

"Із хати вийшла - вікон немає": Які "росіяни" насправді населяють Білгородщину в прифронтовій зоні (відео)

четвер, 1 червень 2023, 1:40

Російські пропагандисти неодноразово переконували, що жителі прикордонною із Україною Білгородської області розмовляють «діалектом російської мови», проте в ефірі одного із пропагандистських телеканалів трапився конфуз – мешканка Білгородської області ...

"У формі не можна": У Дніпрі військового не пустили до ресторану (відео)

середа, 31 травень 2023, 23:54

До ресторану Deep, що в центрі Дніпра, не пустили бійця Збройних сил України (ЗСУ) через військову форму, яка нібито не відповідає дрескоду закладу. Побратим чоловіка Євген Кожирнов виклав у TikTok відео, де розповідає про неприємний випадок у закладі,...