Багато продуктів під забороною: Що не можна їсти в Різдвяний піст 2023

Як і в будь-який інший піст, необхідно дотримуватися правил у споживанні їжі, а тому потрібно знати - що не можна їсти в піст перед Різдвом. Сам по собі він вважається суворим, такими є і його правила. Обмеження в їжі - це не про дієту, це про духовні зміни - в думках, справах, передають Патріоти України.

Що не можна їсти в Різдвяний піст – список продуктів

  • У Різдвяний піст не можна їсти м’ясні, молочні продукти і яйця.
  • Не слід пити тонізуючі напої – каву, міцний чай та алкоголь. Трохи червоного вина дозволяється у суботу, неділю та у великі свята.
  • Ще один продукт, який відноситься до тих, що не можна їсти на Різдвяний піст – Риба. Від неї слід відмовитися у понеділок, середу та п’ятницю. У вівторок та четвер, якщо на ці дні випадають свята – можна.
  • У понеділок, середу та п’ятницю не можна додавати в їжу рослинне масло і їсти гаряче.

Варто зазначити, що не всім слід дотримуватися посту, наприклад, вагітні або діти можуть цього не робити. Також варто зважати на стан здоров’я.

Нажите "непосильним трудом": У голови Чернігівської обласної ВЛК знайшли $1 млн (відео)

четвер, 22 лютий 2024, 12:40

Під час обшуків у колишнього голови Чернігівської обласної Військово-лікарські комісії в одній з квартир у Києві було знайдено майже $1 млн. Про це повідомляє «Суспільне», передають Патріоти України. Як зазначається, обшуки проводились 21 лютого в рамк...

Посилення мобілізації: Стало відомо, чи підлягають ФОПи бронюванню

четвер, 22 лютий 2024, 11:30

У зв'язку з запровадженням нових правил бронювання працівників від мобілізації, в Україні почав діяти новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабміну № 1487, пер...