Багато років і сил віддала сцені: Померла заслужена артистка України (фото)

У Херсоні померла заслужена артистка України, відома актриса Валентина Гаврилівна Галл-Савальська. Про це повідомили на сторінці Херсонського театру ім. Миколи Куліша у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Валентина Галл-Савальська народилася 20 травня 1930 року в Кіровоградській області. В юності працювала секретарем Райспоживспілки, рахівником-касиром, а також завідуючою в районному Бюро РАГС. У 1952 році вона здійснила свою мрію і закінчила Одеське театральне училище, після чого пов'язала своє життя з театром.

Першим її театром став Український державний драматичний театр у Чернівцях. У 1957 році Галл-Савальська переїхала до Києва, де спочатку виступала у державному Академічному українському драматичному театрі ім. І. Франка, а потім в Ленінградському театрі імені Ленінського комсомолу.

З 1973 року актриса стала працювати в Херсонському українському музично-драматичному театрі. На її рахунку більше ста ролей. Звання заслуженої артистки Української РСР вона одержала в 1968 році.

Її дочка, Олена Галл-Савальська, пішла по стопах матері і також стала актрисою. "Вчора пішла з життя заслужена артистка України Валентина Гаврилівна Галл-Савальська. Висловлюємо щирі співчуття всій родині і доньці - народній артистці України Олені Галл-Савальській", - сказано в повідомленні Херсонського театру.

Ніякого відкриття не буде? У Кривому Розі COVID-19 підхопили співробітники дитячих садків

понеділок, 25 травень 2020, 11:45

У Кривому Розі коронавірус підхопили співробітники трьох дитячих садків. Про це повідомили у прес-службі виконкому міськради. Там відзначили, що 25 травня в місті планували відкрити всі 163 дитячі садки, однак роботу відновлять тільки 157 з них, переда...

Статистика дозволяє: У Київській області готуються послабити карантин

понеділок, 25 травень 2020, 11:17

Другий етап послаблення карантину в Київській області розпочнеться з вівторка, 26 травня. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час брифінгу на Facebook-сторінці КОДА, пере...