Багато років і сил віддала сцені: Померла заслужена артистка України (фото)

У Херсоні померла заслужена артистка України, відома актриса Валентина Гаврилівна Галл-Савальська. Про це повідомили на сторінці Херсонського театру ім. Миколи Куліша у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Валентина Галл-Савальська народилася 20 травня 1930 року в Кіровоградській області. В юності працювала секретарем Райспоживспілки, рахівником-касиром, а також завідуючою в районному Бюро РАГС. У 1952 році вона здійснила свою мрію і закінчила Одеське театральне училище, після чого пов'язала своє життя з театром.

Першим її театром став Український державний драматичний театр у Чернівцях. У 1957 році Галл-Савальська переїхала до Києва, де спочатку виступала у державному Академічному українському драматичному театрі ім. І. Франка, а потім в Ленінградському театрі імені Ленінського комсомолу.

З 1973 року актриса стала працювати в Херсонському українському музично-драматичному театрі. На її рахунку більше ста ролей. Звання заслуженої артистки Української РСР вона одержала в 1968 році.

Її дочка, Олена Галл-Савальська, пішла по стопах матері і також стала актрисою. "Вчора пішла з життя заслужена артистка України Валентина Гаврилівна Галл-Савальська. Висловлюємо щирі співчуття всій родині і доньці - народній артистці України Олені Галл-Савальській", - сказано в повідомленні Херсонського театру.

Люди просто прямували вулицею: Собаки рідкісної породи перебрались через паркан будинку і загризли українця

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:52

Після недавніх київських інцидентів з нападом агресивних собак трагедія розігралася і в Донецькій області. У місті Мирнограді двоє собак, що охороняли будинок, з якихось причин опинилися вночі на вулиці і жорстоко покусали перехожих. Як повідомила полі...

Хлопцю було усього 23: Що відомо про другого загиблого в районі ООС бійця (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:14

В районі ООС, у четвер, 6 травня, внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовослужбовець Сергій Коробцов. Про це повідомляє офіційний сайт міста Коростень, звідки він був родом, передають Патріоти України. Сергій був випускником Навчально-...