
Вранці на півночі Хорватії сталася аварія, наразі вже відомо про 11 загиблих. Про це повідомило "Польське радіо" з посиланням на хорватське прес-агентство HINA, передають Патріоти України.
За попередньою інформацією, 11 людей загинули на місці, є багато постраждалих, яких доставили до лікарень Загреба, Вараждина та Чаковця.
Аварія сталася на 62-му кілометрі автомагістралі А4 між населеними пунктами Ярек-Бисаський і Подворець. З невідомих причин автобус на польській реєстрації з’їхав з маршруту та впав у кювет.
Повідомляється, що це одна з найжахливіших аварій на хорватських дорогах. Речник МЗС Польщі Лукаш Ясіна повідомив, що усі жертви аварії польського автобуса в Хорватії є громадянами Польщі. Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький повідомив, що це були паломники, які прямували до містечка Меджугор’є, що в Боснії та Герцеговині, про деталі трагедії він розмовляв вранці з прем'єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...