Ballie: Samsung представила робокульку для управління розумним будинком (відео)

Samsung приїхала на виставку CES 2020 із роботом, який допоможе в управлінні «розумною» домашньою технікою.

Розробка отримала назву Ballie. Вона була презентована Samsung на виставці CES 2020 на Лас-Вегасі, і описується на офіційному вебсайті компанії, передають Патріоти України.

Що відомо

Ballie можна назвати роботом-дворецьким, який будитиме користувача у призначений час, стежитиме за чистотою та допомагатиме з повсякденними справами.

Samsung випустила ролик, в якому показала функціонал «кульки». Наприклад, по будильнику Ballie зможе відкрити штори, щоб сонце не дало користувачеві заснути знову. Якщо ж собака перекине вазон або власну миску з кормом, то робот покличе на допомогу «розумний пилосос», щоб той прибрався.

До того ж Ballie вміє працювати в парі з технікою Samsung. Наприклад, в тому ж трейлері дівчина займалася йогою, дивлячись відео зі вправою по ТВ, а робот тим часом зняв господиню ззаду, щоб показати, чи правильно вона робить вправу. До того ж Ballie зможе включити телевізор для собаки, якщо тварині стане нудно.

За словами Samsung, під цим ім'ям виходитимуть різні моделі роботів для прибирання, навчання, охорони, допомоги зі щоденними справами і так далі. У той же час компанія поки що не сказала, коли Ballie з'явиться в продажу та відповідно вартість робота.Обранцем стал 58-річний німець: За скільки 19-річна харків'янка продала цноту на аукціоні (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:30

Торги проходили на іноземному сайті ескорт-послуг. Про початок аукціону Катерина оголосила в грудні 2019 року, запросивши 100 тисяч євро. Для участі в торгах чоловіки повинні були мати як мінімум десять мільйонів євро. В ході аукціону ціна за цноту дів...

Вдома знайшли цілий арсенал: У Харкові чоловік приніс на роботу гранату й погрожував все підірвати (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:15

Мету свого вчинку чоловік пояснити не зміг. Правоохоронці, що прибули за викликом, вилучили у зловмисника небезпечний предмет. З дозволу чоловіка також був проведений огляд його квартири, де поліцейські вилучили ще понад 400 боєприпасів. Під час огляд...