Ballie: Samsung представила робокульку для управління розумним будинком (відео)

Samsung приїхала на виставку CES 2020 із роботом, який допоможе в управлінні «розумною» домашньою технікою.

Розробка отримала назву Ballie. Вона була презентована Samsung на виставці CES 2020 на Лас-Вегасі, і описується на офіційному вебсайті компанії, передають Патріоти України.

Що відомо

Ballie можна назвати роботом-дворецьким, який будитиме користувача у призначений час, стежитиме за чистотою та допомагатиме з повсякденними справами.

Samsung випустила ролик, в якому показала функціонал «кульки». Наприклад, по будильнику Ballie зможе відкрити штори, щоб сонце не дало користувачеві заснути знову. Якщо ж собака перекине вазон або власну миску з кормом, то робот покличе на допомогу «розумний пилосос», щоб той прибрався.

До того ж Ballie вміє працювати в парі з технікою Samsung. Наприклад, в тому ж трейлері дівчина займалася йогою, дивлячись відео зі вправою по ТВ, а робот тим часом зняв господиню ззаду, щоб показати, чи правильно вона робить вправу. До того ж Ballie зможе включити телевізор для собаки, якщо тварині стане нудно.

За словами Samsung, під цим ім'ям виходитимуть різні моделі роботів для прибирання, навчання, охорони, допомоги зі щоденними справами і так далі. У той же час компанія поки що не сказала, коли Ballie з'явиться в продажу та відповідно вартість робота.Зараз погрожує вбити: Топ-менеджера "Укрзалізниці" звинуватили в побитті співмешканки (фото, відео 16+)

вівторок, 26 травень 2020, 20:15

Наталія Ночвай запевняє, що за рік у неї тричі діагностували струс мозку і численні забої. "Правління АТ "Укрзалізниця" вважає, що всі співробітники компанії повинні дотримуватися кодексу етики та сімейних цінностей. Наразі Андрій Рязанцев не є співроб...

Хіти тижня. Екологи б'ють на сполох: Греблі дніпровських водосховищ може прорвати, цунамі змете все на своєму шляху до Чорного моря

вівторок, 26 травень 2020, 20:00

Особливу тривогу викликає стан Канівської ГЕС, де утворилися небезпечні порожнечі. «В ході будівництва Канівської ГЕС (1972-1975 роки) до складу гідротехнічних бетонів домішували золу з теплових електростанцій. Потім з'ясувалося, що це було фатальною п...