Банк відмовив молодому хлопцеві в кредиті та пошкодував про це - той помстився через 17 років (фото)

39-річний бізнесмен з британського міста Урмстон на ім'я Адам Діринг поділився історією, яка сталася з ним ще в юності. Коли йому був 21 рік співробітники місцевого банку відмовили йому в кредиті. Через роки чоловік не тільки довів, що вони помилялися, але й знайшов спосіб помститися, передають Патріоти України.

У 2002 році Адам звільнився з роботи, щоб відкрити свій бізнес. Але на реалізацію мрії у молодого хлопця зовсім не було коштів. Тоді він вирішив звернутися в банк для отримання бізнес-кредиту в розмірі 12 800 доларів.

"Я кинув свою роботу продавця у віці 21 року, тому що знав, що в мені є бажання створити успішний бізнес, але у мене не було ні цента, тому мені знадобився банківський кредит", - згадує Діринг.

Юнак представив менеджеру банку свій бізнес-план, але той не сприйняв його всерйоз і відмовив в кредиті. "Я вклав серце і душу в свою бізнес-ідею і пам'ятаю, як схрестив пальці під столом, коли нервово чекав, поки менеджер її розгляне", - ділиться спогадами Адам. - Я був спустошений, коли він сказав мені, що я занадто молодий і недосвідчений, і вони не можуть ризикувати мною".

Але хлопець не опустив руки і став реалізовувати свою мрію практично без коштів. На останні гроші він зняв невеличкий офіс, де перші чотири місяці працював на підлозі, оскільки не міг дозволити собі купити навіть стіл та стілець.

"Ті перші місяці були такими важкими, я не знав, чи зможу я все здійснити, і не знав, чи зможу я оплачувати свої рахунки. Були випадки, коли я думав, що це кінець, але я не здавався", - розповідає чоловік.

Наполеглива праця та рішучість Адама привели до того, що його фірма злетіла, і він продав її в 2014 році за 6 з гаком млн доларів. До 2020 року Діринг став власником кількох багатомільйонних підприємств, які зробили з нього успішного бізнесмена.

Щоб довести неправоту тих, хто в нього не вірив, Діринг вирішив через 17 років купити той самий будинок філії банку, в якому йому колись відмовили в кредиті. Це приміщення підприємець планує перетворити в суміш з житлового будинку та торгової точки.

"Для мене покупка будівлі банку повертає все на круги своя і показує, що я мав рацію, продовжуючи вірити в себе", - підсумував бізнесмен.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...