Клієнт ПриватБанку поскаржився, що під час поповнення рахунку через банкомат установи той забрав його гроші, але не зарахував їх. За його словами, це сталося в Івано-Франківську, передають Патріоти України.
Скаргу розміщено на порталі "Мінфін". Згідно з нею: банкомат розташований в одному з відділень ПриватБанку. При цьому наголошується: саму картку банкомат повернув. А у службі підтримки ПриватБанку заявили, що збоїв у роботі виявлено не було.
"Під час поповнення поточної картки готівкою ...банкомат перевантажився із внесеними грошима, повернув картку і не зарахував гроші. Звернення 4 рази в чат ПриватБанку та скарга в Приват24 ефекту не дали. Відповідь одна: збоїв не виявлено. Дуже прикро й не зрозуміло, куди зникли гроші", – йдеться у скарзі.
Що сказали у ПриватБанку
У самому ж ПриватБанку прямого пояснення того, що сталося, не дали. Там зазначили: його фахівці "вже перевіряють інформацію та з'ясовують ситуацію".
Клієнтам ПриватБанку порадили замінити картки
Водночас у клієнтів ПриватБанку є кілька способів продовжити використовувати банківську картку, в якої закінчується термін дії. Зокрема, перевипустити її. У банку зазначили:
Окрім цього, у системі Приват24 можна оформити миттєву Digital-картку. Для цього потрібно:
"З нею ви можете робити оплати в торговельній мережі за допомогою смартфона, купувати онлайн. І навіть знімати готівку з банкоматів ПриватБанку", – розповіли в банку.
При цьому там нагадали: на період воєнного стану в Україні "термін дії всіх пластикових карток було автоматично продовжено на 30 місяців". Тому всі картки продовжать працювати без обмежень "як для оплати покупок, будь-яких послуг, так і отримання готівки".
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...