Банкомати "ПриватБанку" не видають гроші, але списують готівку: У фінустанові розповіли, що робити в такому разі

Деякі банкомати ПриватБанку списують з карт гроші, але при цьому готівку не видають. Така проблема може статися через цілу низку причин. Як написав клієнт банку на форумі "Мінфін" 20 липня він спробував зняти зі своєї картки 6400 грн, зазначають Патріоти України.

В результаті банкомат показав "помилку", а гроші списав. "Знімав готівку в банкоматі ПриватБанку з карти ПриватБанку. 6400 грн. Банкомат рахував і рахував, десь секунд 30 купюри. В результаті показа "Помилку". Суму з картки було списано. Гроші отримано не були. Моральна компенсація? Неустойка?", – обурюється клієнт банку.

На таку ж проблему кілька клієнтів "Привату" скаржилися минулого місяця. Як пояснюють у фінансовій установі, в такому випадку потрібно звернутися за номером телефону, який вказано на банкоматі, і не відходячи від нього описати проблему. Банкомат може не видавати гроші з кількох причин:

У банкоматі зам'ялася купюра і стався збій. Це найпростіша проблема, яку в банку швидко визначать. У такому випадку гроші можуть повернути того ж дня.

Технічну причину не виявили. але банкомат все одно "помилився". У такому випадку потрібно звернутися в банк із заявою, проведуть інкасацію банкомату, перерахують гроші і якщо там дійсно є "зайві", які з якоїсь причини клієнтові не видали, їх відшкодують.

Є й інша, менш поширена причина – шахраї. Вони встановлюють на банкоматах спеціальні клейкі стрічки, які "захоплюють" частину готівки. І якщо йдеться про невелику суму, то зникнути можуть всі гроші. У такому випадку потрібно зателефонувати оператору і перевірити, чи немає на вікні видачі коштів сторонніх предметів. Також в фінансових установах радять перераховувати гроші відразу після видачі так, щоб їх було видно на встановленій на банкоматі камері.

Чорна вдова: Росіянку судитимуть за вбивство вже третього підряд співмешканця

понеділок, 26 липень 2021, 23:24

У Нижегородській області 50-річну жінку звинувачують у вбивстві співмешканця. Раніше її судили за аналогічні злочини. Про це повідомляють у Слідчому комітеті, передають Патріоти України. За версією слідства, 22 липня вона посварилася з 62-річним чолові...

З архіву. "Трохи еротики": У Львові дівчата роздягнулися прямо перед міськрадою (фото 16+)

понеділок, 26 липень 2021, 23:05

Містяни неоднозначно відреагували на такий "перфоменс". У центрі Львові на площі Ринок влітку 2018 року дівчата влаштували еротичну фотосесію. Про це розповів очевидець Євген Кутейников, повідомляють Патріоти України. "Гарні дівчата. Серед білого дня. ...