"Басейн біля будинку належить не мені, а сестрі": Кандидатка на посаду судді Конституційного суду незграбно виправдалася під час співбесіди (відео)

Дорадча група експертів (ДГЕ) провела 5 березня співбесіди з п’ятьма кандидатами на посаду судді Конституційного Суду України в рамках їхнього оцінювання за критерієм високих моральних якостей. Одна з кандидаток – членкиня Центральної виборчої комісії Кармаза Олександра Олександрівна, незграбно виправдалася за будинок під Києвом із басейном, передають Патріоти України.

Зокрема, на питання про наявність на території її домогосподарства басейну Кармаза відповіла, що він належить її сестрі, земельна ділянка якої розташована поруч. Кандидатка на посаду судді КСУ заявила, що обидві земельні ділянки розташовані поруч.

Окрему увагу ДГЕ приділила вартості будинку Кармази, який розташований у с. Гнідин в Бориспільському районі Київської області. Вказана вартість будинку площею 256 кв.м. з усіма спорудами становить $8830, а разом із земельною ділянкою – $28700. У кандидатки на посаду судді поцікавилися, звідки узялися такі цифри, якщо схожі домоволодіння у цьому ж селі, навіть з меншою квадратурою коштують від $150 тис. і вище.

«Коли укладається договір дарування, потрібно здійснювати оцінку об’єкту, який дарується. Оскільки у мене не було знань і досвіду, я не знала, яку треба вартість було визначати. Я звернулася до суб’єкта оціночної діяльності, щоб він здійснив оцінку», – розповіла Кармаза.

Членкиня ДГЕ зазначила, що згідно із звітом від 18 серпня 2018 року аналогами для порівняння було вказано приміщення значно меншої площі у Бородянському районі Києва.

"Скажу відверто": Мирон Маркевич назвав причину, чому пішов з "Карпат"

неділя, 21 липень 2024, 22:30

Мирон Маркевич прокоментував своє рішення піти у відставку з посади головного тренера львівських "Карпат", передають Патріоти України. 73-річний український фахівець розповів, що у нього та керівництва "зелено-білих" було різне бачення амбіцій команди ...

Пощастить не всім: Синоптикиня розповіла, коли і які області України відчують помітне похолодання

неділя, 21 липень 2024, 22:00

Найближчими днями в Україні триматиметься комфортна літня погода, без екстремальних температур та грозових дощів. Відчутне короткочасне похолодання прийде у північні області у четвер, 25 липня, передають Патріоти України. Таким прогнозом поділилася у T...