
У Новомиколаївці Запорізької області п'ятирічну дівчинку висадили зі шкільного автобуса на порожній зупинці. Близько години дитина провела на морозі, поки малятко не відвела додому сусідка-школярка. Про це повідомляє газета "Новий день", передають Патріоти України.
Дівчинка живе в Новомиколаївці, а її дитячий садок розташований в Семенівці. Щоранку дітей на шкільному автобусі відвозять в садок, а ввечері - розвозять по домівках. Висаджують на зупинці, де малюків чекають батьки.
Однак цього разу вихователька висадила дівчинку на порожній зупинці на околиці, біля лісопосадки. І дитина 40 хвилин прочекала батьків, поки її не помітила дівчинка-школярка з сусідньої вулиці. Вона і відвела дитину додому.
Виявляється, батьки не зустріли доньку, бо не отримали повідомлення від вихователів про те, що садок закінчує роботу раніше. У відділі освіти Семенівської ОТГ повідомили журналістам, що вихователі намагалися додзвонитися до батьків дівчинки, але ті нібито не відповідали. Зараз чиновники з'ясовують, хто винен у тому, що трапилося і як не допустити повторення історії.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...