Батько 9-річної дівчинки, яку знайшли мертвою у Німеччині, заявив, що не бачив дитину два роки

Батько зниклої у Німеччині 9-річної дівчинки Валерії, тіло якої ймовірно знайшли 12 червня, заявив, що не бачив дитину протягом двох років. Дві його доньки перебували разом з колишньою дружиною за кордоном. Про це розповів чоловік на відео у Tik-Tok, передають Патріоти України.

«Я наразі знаходжуся в Україні, але це справа часу, залишилося всього декілька днів. Я впевнений, що вона жива. Я два роки бачив своїх дітей лише через екран телефону», — сказав батько дівчинки.

За його словами, колишня дружина обіцяла привезти Валерію в Україну, коли почнуться канікули, але цього не сталося. Як стверджує чоловік, його колишня дружина відправляла дитину одну до школи. Маючи два смарт-годинника і телефон, Валерія була без них.

«В поліцію дружина звернулася лише о пів на сьому вечора, а я дізнався про зникнення дитини лише о пів на одинадцяту. У нас є ще молодша донька, і вона зараз знаходиться з колишньою дружиною, і я вважаю, що це ненадійно. Я сподіваюсь, що поверну обох доньок додому, але поки не знаю, як це зробити правильно», — сказав батько дівчинки.

12 червня поліція Німеччини заявила, що знайшла тіло 9-річної українки Валерії, яка зникла 3 червня дорогою до школи. За даними слідства, Валерія стала жертвою злочину. Правоохоронці виключають сексуальне насильство.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...