
В Одесі батьки жорстоко поводилися з дворічною дитиною. Сім'я потрапила на камери відеоспостереження в житловому комплексі "Райдужний". Про це повідомляє видання Vgorode з посиланням на громадську активістку Зою Мельник. Так, біля входу в під'їзд батько бив хлопчика по попі і по руці, а також тряс його, передають Патріоти України.
Очевидно, чоловікові не сподобалося, що дитина піднялася до входу не по східцях, а по пандусу. Потім сім'я зайшла в ліфт і хлопчик захотів натиснути на одну з кнопок. За це мама вдарила малюка з такою силою, що той не зміг втриматися на ногах. Після розголосу інцидентом почали займатися поліція і служба у справах дітей. Зараз вони намагаються встановити особи батьків. Ймовірно, сім'я приїхала в Одесу на відпочинок. Також пошуком батьків займаються в Таїровській громаді.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...