Батько намагався втекти через "кордон": В окупованому Криму загадково зникла 5-річна дівчинка (фото)

В анексованому Криму в селі Кропоткіне Роздольнеського району зникла п'ятирічна Даша Пилипенко. Про це стало відомо 13 листопада, передають Патріоти України.

До пошуків залучили близько 300 волонтерів і вертоліт. Відзначається, що дівчинку останнім часом виховував батько. 23-річна мати дитини перебувала на роботі в Китаї, але вилетіла додому одразу після того, як дізналася про те, що трапилося.

Правоохоронці почали опитування місцевих жителів. Особливу увагу привернув до себе батько Даші Олександр Пилипенко.

14 листопада він разом із молодшим сином намагався покинути територію Криму і перетнути адмінкордон з Україною. Однак у чоловіка не було при собі доручення на дитину для виїзду за кордон і його не пропустили.

Примітно також, що 12-го листопада батько Даші написав заяву в дитячому садку, в якій говорилося, що дівчинка і її брат не будуть відвідувати дошкільний заклад протягом двох тижнів. У цей час вони, за словами батька, повинні були проходити лікування. Після цього, не ставлячи до відома завідувачку і вихователів, батько піднявся в навчальні групи і забрав усі речі Даші і її брата.

Бабине літо в Україні триватиме тиждень:Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...