Батько намагався втекти через "кордон": В окупованому Криму загадково зникла 5-річна дівчинка (фото)

В анексованому Криму в селі Кропоткіне Роздольнеського району зникла п'ятирічна Даша Пилипенко. Про це стало відомо 13 листопада, передають Патріоти України.

До пошуків залучили близько 300 волонтерів і вертоліт. Відзначається, що дівчинку останнім часом виховував батько. 23-річна мати дитини перебувала на роботі в Китаї, але вилетіла додому одразу після того, як дізналася про те, що трапилося.

Правоохоронці почали опитування місцевих жителів. Особливу увагу привернув до себе батько Даші Олександр Пилипенко.

14 листопада він разом із молодшим сином намагався покинути територію Криму і перетнути адмінкордон з Україною. Однак у чоловіка не було при собі доручення на дитину для виїзду за кордон і його не пропустили.

Примітно також, що 12-го листопада батько Даші написав заяву в дитячому садку, в якій говорилося, що дівчинка і її брат не будуть відвідувати дошкільний заклад протягом двох тижнів. У цей час вони, за словами батька, повинні були проходити лікування. Після цього, не ставлячи до відома завідувачку і вихователів, батько піднявся в навчальні групи і забрав усі речі Даші і її брата.

З архіву ПУ. 81-річний митець побачив у цьому "Господній шанс": Суспільство шокувала заява відомого радянського композитора про переїзд до "ДНР"

неділя, 5 липень 2020, 4:00

З московського далека "терористичні республіки" старому видаються чимось справжнім та революційно-романтичним, дякувати російській пропаганді. Наскільки вистачить Артем'єву оптимізму в "молодій республіці" час покаже. У травні 2019 року широко обговорю...

З архіву ПУ. "Пригадати українську мову та її репресовані слова", - філолог

неділя, 5 липень 2020, 2:00

В імперіях, Російській чи Австро-Угорській, українську мову не любили, применшували, забороняли, не помічали. Проте лише в Радянському Союзі її витончено калічили до непізнаваності, закладаючи механізми її натурального несприйняття на десятиліття вперед.