Батько намагався втекти через "кордон": В окупованому Криму загадково зникла 5-річна дівчинка (фото)

В анексованому Криму в селі Кропоткіне Роздольнеського району зникла п'ятирічна Даша Пилипенко. Про це стало відомо 13 листопада, передають Патріоти України.

До пошуків залучили близько 300 волонтерів і вертоліт. Відзначається, що дівчинку останнім часом виховував батько. 23-річна мати дитини перебувала на роботі в Китаї, але вилетіла додому одразу після того, як дізналася про те, що трапилося.

Правоохоронці почали опитування місцевих жителів. Особливу увагу привернув до себе батько Даші Олександр Пилипенко.

14 листопада він разом із молодшим сином намагався покинути територію Криму і перетнути адмінкордон з Україною. Однак у чоловіка не було при собі доручення на дитину для виїзду за кордон і його не пропустили.

Примітно також, що 12-го листопада батько Даші написав заяву в дитячому садку, в якій говорилося, що дівчинка і її брат не будуть відвідувати дошкільний заклад протягом двох тижнів. У цей час вони, за словами батька, повинні були проходити лікування. Після цього, не ставлячи до відома завідувачку і вихователів, батько піднявся в навчальні групи і забрав усі речі Даші і її брата.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...