Батько не вперше садив за кермо: Нові подробиці загибелі 11-річного хлопчика на Львівщині

11-річного хлопчика, який розбився за кермом чужого BMW біля Львова, звали Денис. За кермо батько садив його не вперше. Того разу Денис їхав зі швидкістю щонайменше 100 км/год. Про це розповіли свідки, передають Патріоти України.

"Вони в кафе посиденьки влаштували. І то так розважалися, що малий їх катав. Хлопчик не вперше за кермо сідав", - розповіли свідки.

Батько загиблого школяра – колишній правоохоронець. Пишався, що навчив сина водити авто. Мати хлопчика була проти. Батько загиблого та власник авто в лікарні. Обоє в хірургії. Стан середньої тяжкості. Слідство у справі триває.

Джерело: Gazeta.ua

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...

Погода на Великдень в Україні: Синоптики розповіли, чи чекати похолодання та заморозків

вівторок, 28 березень 2023, 16:30

Великдень в Україні у 2023 році відзначатимуть 16 квітня. Синоптики розповіли, чи встигне до цього часу прогрітися земля після заморозків на цьому тижні і чи варто очікувати на нову хвилю похолодання у квітні, передають Патріоти України. Так, поточний ...