Батько та син працювали недалеко один від одного: Харківський пожежник безвтішно ридав на місці загибелі рідної людини (відео)

Син одного з рятувальників, що стали жертвами нічного удару РФ по Харкову, також працює в ДСНС. Він знаходився за декілька метрів від батька і відразу ж після вибуху зрозумів, що сталося. Про це у своєму Телеграм-каналі розповів міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, передають Патріоти України.

На відео, яке оприлюднив міністр, молодий вогнеборець безвтішно плаче на місці атаки росіян. Кілька хвилин тому там загинв його батько, 52-річний рятувальник.

Загиблий Владислав Логінов присвятив своє життя роботі в пожежній службі. Його син, Володимир, також за прикладом батька став вогнеборцем і працював начальником караулу у сусідній пожежній частині.

Цієї пекельної ночі, одразу після перших вибухів, батько та син з колегами миттєво виїхали на місце удару. Владислав та Володимир працювали поряд, буквально за декілька будинків один від одного. Коли пролунав потужний вибух, син одразу зрозумів, що найімовірніше прилетіло туди, де був батько.

«Складно уявити емоції, що пережив чоловік, коли побачив закривавлене тіло батька. Велике горе для рідних, колег, друзів. Щиро співчуваю втраті кожної родини. Памʼятаємо всіх», – написав міністр.


Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...