У Луцьку помер дворічний хлопчик. Батько дитини через власну байдужість дозволив дитині випити алкоголь замість дитячого харчування. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Офіс Генерального прокурора.
Повідомляється що дитина жила у малозабезпеченій родині. «Дворічний хлопчик помер не від хвороби і не від нещасного випадку. Замість дитячого харчування йому дозволили випити алкоголь. Вдома», – йдеться у повідомленні.
Внаслідок алкогольного отруєння дитина померла. У родині був ще один хлопчик 11 років, його передали під опіку прийомній родині. За смерть дитини відповість батько дворічного хлопчика. Його обвинувачують у злісному невиконанні обов’язків по догляду за дитиною (ст. 166 КК України). Провадження вже скеровано до суду. Матір померлої дитини перебуває за кордоном. Для неї виділили окреме провадження.
В Офісі генерального прокурора розповіли, що службі у справах дітей було відомо про неналежні умови проживання дітей. Однак необхідних заходів щодо цього служби не вжили.
«Встановлено, що попри наявні повідомлення про загрозу життю та здоров’ю малолітніх дітей із неблагополучної сім’ї, посадовець не вжив передбачених законом заходів для їх примусового відібрання», – зазначили правохоронці. Тому підозру у службовій недбалості, що призвела до загибелі дитини отримав начальник служби у справах дітей міської ради.
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...
Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...