Батьки їздили по знахарях і мазали якоюсь маззю: У Чернігові дворічна дівчинка померла від страшних опіків

У Чернігові у обласній лікарні 2 серпня померла 2-річна Леся Г* з села Григорівка. У дитини були важкі опіки, а батьки запізно звернулися за професійною медичною допомогою. Про те, як сталося так, що дитина опинилася у такому стані, повідомляє видання Gorod.cn.ua, зазначають Патріоти України.

2-річну Лесю ушпиталили до лікарні лише через 5 днів після того, як вона отримала опіки. Впродовж двох тижнів дівчинка боролася за своє життя, але медикам не вдалося її врятувати, оскільки, за їхніми словами, дитину привезли запізно. Леся з двійнят, її брату Павлику вдалося обійти ємність з окропом.

Того дня батьки дітей 18-річна Дата та 29-річний Іван різали птицю і закип’ятили воду. Дівчинка сіла у миску з окропом і обпекла сідниці, спину та живіт. Батьки лікаря не викликали і до лікарні дитину не доправляли, натомість заходилися займатися самолікуванням - їздили по знахарях із сусідніх сіл, ті дали їм якусь мазь.

Лише на п’ятий день, коли до них навідалася матір чоловіка і побачила страждання дитини, змусила батьків відвезти Лесю до лікарні.

Виявилося, що мама дівчинки навчалася на медика, але через заміжжя навчання припинила. Подружжя, за словами сусідів, цілковито благонадійне, і родина на обліку соцслужб не перебувала.
Нині поліція з’ясовує всі обставини трагедії. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Можливо, у процесі слідства справу перекваліфікують.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...