Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочини, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Мін'юсту України.

Наповнення реєстру відповідною інформацією здійснюється Міністерством юстиції спільно з органами прокуратури та суду. При цьому вивчаються особові справи кожної людини, чиї дані вносяться до Реєстру. Таким чином, навіть після відбування покарання дані про цю людину завжди будуть "під рукою" в української феміди.

Повноцінне використання цієї бази даних стане можливим вже найближчим часом. На думку Мін'юсту, у світі є безліч прикладів успішного функціонування таких реєстрів. Вони справді здатні покращити захист дітей у державі.

Зокрема, під час створення цього реєстру в Україні врахували успішний досвід США, Канади та більшості європейських країн.

"Природою цього реєстру є те, щоб убезпечити, наприклад, навчальні заклади чи лікувальні заклади чи інших людей, які працюють із групами дитячих колективів від того, щоб взяти таку людину на роботу", – наголосила заступник міністра Юстиції України Олена Висоцька.

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...