Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочини, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Мін'юсту України.

Наповнення реєстру відповідною інформацією здійснюється Міністерством юстиції спільно з органами прокуратури та суду. При цьому вивчаються особові справи кожної людини, чиї дані вносяться до Реєстру. Таким чином, навіть після відбування покарання дані про цю людину завжди будуть "під рукою" в української феміди.

Повноцінне використання цієї бази даних стане можливим вже найближчим часом. На думку Мін'юсту, у світі є безліч прикладів успішного функціонування таких реєстрів. Вони справді здатні покращити захист дітей у державі.

Зокрема, під час створення цього реєстру в Україні врахували успішний досвід США, Канади та більшості європейських країн.

"Природою цього реєстру є те, щоб убезпечити, наприклад, навчальні заклади чи лікувальні заклади чи інших людей, які працюють із групами дитячих колективів від того, щоб взяти таку людину на роботу", – наголосила заступник міністра Юстиції України Олена Висоцька.

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...

Росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині: на 6 локаціях ЗСУ відбивають наступ.

четвер, 26 травень 2022, 0:08

Звертаю увагу, що всі заяви ватажків російської армії про те, що вони вже вийшли чи мають намір найближчими днями вийти на кордони Луганської области, не відповідають дійсності. Наразі війська рф здійснюють спроби форсування річки Сіверський Донець. Причо