​"Батьки міста" знову виявили свою "ватну" суть: В Одесі біля Дюка встановили карусель із зображенням Красної площі Москви (відео)

Мила карусель у центрі Одеси втрапила у скандал Серед яскравої ілюмінації та картинок помітили фрагмент із зображенням російського Кремля. Про це пише телеграм-канал «Новини. LIVE Odesa». Так, на одній із панелей атракціону можна було побачити собор Василя Блаженного, розташований на Красній площі Москви, та бронзовий пам'ятник «спасителям Отечества» Кузьмі Мініну і князю Дмитру Пожарському, зазначають Патріоти України.

Після того, як у мережі написали про зображення, відповідний фрагмент із каруселі демонтували. Журналісти показали, як виглядає атракціон після такого «ремонту».

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...

Поки хтось проливає кров: В Одесі теробороновець обікрав товаришів по службі і волонтерів на 700 тисяч гривень

п’ятниця, 27 травень 2022, 16:22

В Одесі теробороновець продав військової амуніції зі складів волонтерських центрів на 700 тисяч гривень, його затримали. Поліцейські встановили, що 39-річний чоловік безоплатно отримував зі складів волонтерських центрів для потреб армії дрони, квадроко...