Військовий медик, у цивільному житті заступник мера Коломиї, Олег Токарчук розповів трагічну історію про двох дітей з Бахмута, батьки яких категорично відмовились евакуюватись. Про це він сказав в інтерв'ю кореспондентці ТСН Наталії Нагорній, передають Патріоти України.
"Зараз я згадую, це було двоє дітей в Бахмуті. Маленьких дітей, 3 і 4 роки. Це одна сім'я, батьки такі соціально запущені були. Вони, щоб ви розуміли, батьки лишилися в Бахмуті, а у нас там цивільні лікарні. А дітей ми терміново повезли на Дніпро. І там одна дитина померла, це точно я знаю. Батьки навіть не збиралися виїжджати", - згадує медик.
Олег Токарчук зазначив, що військові медики намагались врятувати цих дітей. "Мене, як дитячого травматолога, це насправді вразило дуже сильно. І ми так з командою працювали з цими дітьми, ми їх стабілізували. Взяли нашу дихальну апаратуру і повезли в Дніпро цих дітей", - сказав він.
В Україні в серпні-жовтні значно скоротиться кількість відключень електроенергії. Однак вже взимку ситуація значно погіршиться: може повторитись сценарій липня, коли через спеку відключення тривали по 7 годин поспіль. Про це йдеться в публікації виданн...
Чиновниця з Кременця отримувала хабарі у вигляді сертифікатів мережі косметики та парфумерії Brocard та на відпочинок у готелі. Депутатка міської ради спільно із заступником голови Кременця, старостою однієї з громад та директора комунального підприємс...