Батьки проігнорували щеплення: В Івано-Франківську 3-річну дитину вводили в кому, аби врятувати від правця

В Івано-Франківську лікарі ввели в кому 3-річну дитину, аби врятувати її від правця. На щастя, медикам вдалося врятувати життя дівчинки від смертельної недуги. Про це повідомив гендиректор Івано-Франківської обласної дитячої лікарні Тарас Мельник. Як зазначив лікар, ускладнення хвороби спричинило те, що дитина не була вакцинована, передають Патріоти України.

Він також закликав батьків не нехтувати вакцинацією дітей, оскільки це може призвести до катастрофічних наслідків. Так, після подолання смертельного захворювання попереду на дівчинку чекає тривалий процес реабілітації.

"Нашим спеціалістам вдалося врятувати цю трирічну дівчинку від правця. Це – смертельно небезпечна недуга! 24 дні штучної вентиляції легень та дорогих імунозамісних препаратів, трахеотомія і навіть штучна медикаментозна кома – ось що пережила дитина. А попереду ще тривала реабілітація. Все тому, що вона не була вакцинована. Здоров'я та життя ваших дітей у ваших руках, не забувайте про це. Адже далеко не кожен такий випадок має щасливий кінець", – написав Тарас Мельник у Facebook.


Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...