
На Волині померла півторарічна дівчинка, яку напередодні відмовилася оглядати сімейна лікарка. Маленької Юліани не стало в ніч на п'ятницю, 14 травня. Батьки у розпачі, адже лікарі винуватять у смерті доньки саме їх. Про це повідомляє uagit.tv, передають Патріоти України.
Дитину 2019 року з села Глухи привезли до лікарні у смт Старі Вижівці з дуже високою температурою. Маленька померла цієї ж ночі. За словами мами дівчинки Катерини Курилюк, батьки зверталися за допомогою до сімейного лікаря, коли дитині стало зле.
Медик відмовилася приїхати оглянути Юліану, мотивувавши це тим, що вона, мовляв, "не повинна працювати цілодобово". Тепер батьки у розпачі. Вони втратили дитину, а лікарі намагаються (зі слів матері) перекинути провинну в смерті доньки на них.

"У Старій Вижівці (Волинська область), сімейний лікар відмовилась оглянути хвору дитину. Дівчинка 2019 року народження померла. Хто вбиває наших дітей? Такі лікарі чи медична реформа? Чи задоволені українці роботою сімейних лікарів?" - йдеться в дописі одного із користувачів Facebook.
Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...
У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...