"Батьки-ублю*ки": Стало відомо про покарання для чиновниці з Черкас, яка нахамила українцям

Отримав продовження скандал у Черкасах, де директор міського палацу молоді Олена Петрова обматюрила в соцмережах батьків, які дають своїм дітям незвичайні імена. Секретар мера Черкас Анастасія Чубіна написала в Facebook, що чиновниця отримає догану, передають Патріоти України.

Чиновниця вважає, що вчинок Петрової є ганебним і з нею проведуть виховну роботу. "Ніхто не має морального права засуджувати вибір іншої людини, тим більше публічно і в такій формі. Ми не просто проведемо виховну роботу з керівником закладу культури, вона отримає догану", – написала Чубіна.

Раніше повідомлялося про те, що директор міського палацу молоді в Черкасах Олена Петрова потрапила в скандал після того, як нецензурно вилаяла батьків дітей, чиї імена, не припали їй до душі.

У коментарі під одним з постів в соцмережах Петрова назвала рідкісні імена х*йнею і "безглуздим поєднанням букв". "Просто наші імена - це слов'янська класика, а довбойо*ам треба випендритися... Батьки-ублюдки називають дітей зарубіжними іменами замість того, щоб підтримувати наше", - написала директор палацу молоді.

На скандальні висловлювання директора палацу молоді вже відреагували в Черкаській міськраді. Зокрема, ситуацію, що склалася там назвали неприємною і пообіцяли зробити висновки.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...