
Українська режисерка Наталка Ворожбит розповіла незвичну долю дівчини, яку ще з дитинства батьки вивезли в Росію, а потім вона, будучи дорослою повернулася в Україну, зокрема, в Суми. Історією Ворожбит поділилася на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Режисерка сказала, що днями познайомилася з дівчиною, яку батьки вивезли в Росію коли їй було 9 років. Обидва пішли воювати за так звану "ДНР", по суті за Росію. "Останні три роки дівчина таємно готувалася до повернення в Україну, вчила мову, готувала документи і, на наступний день після свого 18-річчя, здійснила втечу. Звісно, за допомогою волонтерів, які допомагають сотням людей повертатися додому з окупації і депортації. Ці дуже важкі і небезпечні подорожі, що тривають від трьох дні і можуть в будь-яку мить закінчитися. Вона щаслива, що переїхала. Це сталося, здається, в березні. Тимчасовий прихисток їй надали… в Сумах. Я дуже сподіваюся, що вона жива", - зауважила Ворожбит.
Разом з тим додала, що в кожного є близькі люди, які зараз переживають пекло. "Хоча на пекло заслуговують зовсім інші люди. UPD Я бачу активну реакцію на цей пост, раптом в когось є ідеї, як допомогти цій дівчині переїхати в більш безпечне місто в Україні, буду вдячна. Я зараз шукаю її контакт", - уточнила Ворожбит.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...