Батьки жертв самі приводили доньок на навчання: У Німеччині викладач Корану виявився педофілом

У німецькому місті Бохум судять 30-річного сирійця Захеда К., який переїхав до Німеччини й заробляв на життя приватними уроками з арабської мови та Корану. Вихідця з Алеппо звинувачують у нарузі над шістьма дівчатками віком від 5 до 9 років. Про це пише BILD, передають Патріоти України.

За матеріалами слідства, батьки жертв сексуального насильства самі приводили своїх дочок у квартиру Захеда для навчання. Слідчі встановили, що з 2018 року обвинувачений щонайменше 11 разів домагався маленьких дівчаток під час своїх занять.

В обвинувальному висновку йдеться, що викладач-педофіл хапав своїх учениць за сідниці та цілував із язиком. Дві жертви насильства розповіли поліції, що вчитель змусив їх частково роздягтися та стати навколішки, а потім торкався їхнього тіла.

Прокурор Наталія Зільбернагель також заявила, що має свідчення про один випадок зґвалтування Захедом своєї учениці. Перед початком судового розгляду справи адвокат обвинуваченого заявив, що його підзахисний, можливо, визнає свою провину. Але в суді Захед повністю заперечив висунуті проти нього звинувачення.

За інформацією видання, у землі Північний Рейн-Вестфалія збільшилася кількість випадків сексуального насильства над дітьми. За статистикою правоохоронних органів, минулого року зафіксовано 5065 подібних злочинів, що на 22,6% більше, ніж 2022 року.

Не дивно, що помер зовсім молодим. Науковці відтворили зовнішній вигляд Тутанхомона. Цей фараон виявився страшним інвалідом від народження через регулярний інцест предків (фото)

середа, 24 липень 2024, 8:22

Тутанхамон — один із найвідоміших фараонів Стародавнього Єгипту, який зійшов на престол, коли йому було лише 9 років, нагадують Патріоти України. Йому поклонялися як богоподібній істоті понад три тисячоліття тому, і поховали так само розкішно: у багато...

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...