
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що спецслужби США створили в Києві й під Варшавою центри для роботи проти його країни. Як повідомляє БелТА, під час відвідування "Гомсельмаша" він розповів, що в цей період проти Білорусі працюють найпотужніші спецслужби світу, передають Патріоти України.
"США – вони під Варшавою центр створили, а зараз у Києві створили. Аби це я сказав, але ми з росіянами, розвідки наша і російська попрацювали, побачили ці центри. Жодного поляка там немає. Це тільки територія. Там усі американці сидять – розумні, талановиті, здібні люди", – зазначив Лукашенко.
За його словами, США, використовуючи інтернет, сучасні технології, "качають всю планету". "Ось ви створили, ви качали, ви втручалися в чужі вибори, ось отримали самі. Це їм, розумієте, поперек горла Білорусь, треба зім'яти. Не вийде!" – попередив президент.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...