"Бавовна" наводить жах? Опитування показало, чого найбільше бояться росіяни

У першому кварталі 2024 року головними страхами росіян стали диверсії та атаки безпілотників. Занепокоєння громадян також підкріплювалося постійними вибухами у Білгородській області, передають Патріоти України.

Це випливає з національного індексу тривожності, який опублікувало російське видання "Комерсант". У попередньому році такі самі страхи, пов'язані з ударами дронів та диверсіями, також лідирували у рейтингу тривожностей серед росіян.

Проте за останній рік рівень тривожності росіян зменшився. Якщо в січні–березні 2023 року загальний індекс тривожності через ці чинники склав 683,4, то у першому кварталі цього року його величина знизилася до 148,3. Тривогу щодо диверсій та безпілотників посилювали також часті вибухи у Білгородській області.

На другому та третьому місцях у списку основних страхів росіян розташовуються аварії на тепломережах та знос інфраструктури ЖКГ (123,7), а також теракти (122,7). Причиною занепокоєння стали став вихід із ладу комунальної інфраструктури у Підмосков'ї, Тульській, Тамбовській та інших областях Росії цієї зими.

Страх щодо терактів ще більше загострився після нападу терористів на концертний зал "Крокус Сіті Холл", унаслідок якого загинули 145 людей, а 551 постраждали. Жорстокість та масштаб цього нападу шокували росіян, але ця реакція швидко втратила актуальність на фоні інших подій, тому цей страх не вийшов на перше місце у рейтингу.

Його звуть Ромео... Бик з США потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найбільший серед своїх сородичів

субота, 25 травень 2024, 2:35

6-річний бик на ім'я Ромео з Орегону став найвищим биком у світі, визначила Книга рекордів Гіннеса. . Його зріст становить 1 метр 94 сантиметри. Ромео належить до голштинської породи. Її представники мають великі розміри, але більшість з них не отриму...

Це вже не "мангали" та "сараї" як в російських танках: Рінат Ахметов розпочав виробництво екранів, що захищають українські Т-64, Т-72 і Abrams від FPV

субота, 25 травень 2024, 1:45

Конструкція вагою до 430 кг прикриває основні зони потенційного враження безпілотником-камікадзе. Ці сталеві екрани почали вже постачатися ЗСУ, до речі - безплатно. Мілітарна ініціатива "Сталевий Фронт" бізнесмена Ріната Ахметова повідомила про серійне...