Київський мер Віталій Кличко попросив поліцію провести перевірку всіх нічних клубів столиці, які всупереч заходам карантину влаштовували вечірки в минулі вихідні. Про це столичний голова заявив під час брифінгу 18 травня, передають Патріоти України.
"Хотів би відзначити, я бачив у вихідні в соцмережах відео з деяких нічних клубів столиці. Скажу відверто: я обурений! Натовпи людей - це якийсь бенкет під час чуми! Міська влада не дозволяла відкривати нічні клуби та інші розважальні заклади! І я звертаюся до поліції - перевірити такі заклади. Повинна бути сувора відповідальність для їх власників!"- сказав він.
Також Кличко звернувся до людей, які відвідують такі заходи. За його словами, вони напевно не будуть такими веселими, коли потраплю в інфекційне відділення лікарні.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...