Київський мер Віталій Кличко попросив поліцію провести перевірку всіх нічних клубів столиці, які всупереч заходам карантину влаштовували вечірки в минулі вихідні. Про це столичний голова заявив під час брифінгу 18 травня, передають Патріоти України.
"Хотів би відзначити, я бачив у вихідні в соцмережах відео з деяких нічних клубів столиці. Скажу відверто: я обурений! Натовпи людей - це якийсь бенкет під час чуми! Міська влада не дозволяла відкривати нічні клуби та інші розважальні заклади! І я звертаюся до поліції - перевірити такі заклади. Повинна бути сувора відповідальність для їх власників!"- сказав він.
Також Кличко звернувся до людей, які відвідують такі заходи. За його словами, вони напевно не будуть такими веселими, коли потраплю в інфекційне відділення лікарні.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...