"Бенкет під час чуми": Ляшко грозиться Труханову кримінальним переслідуванням за масові гуляння на день міста

Якщо через два тижні після святкування Дня міста в Одесі різко зросте захворюваність на коронавірус, проти посадових осіб, що санкціонували свято й не забезпечили санітарні норми почнуть відкривати кримінальні провадження. Про це заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив під час виїзного засідання парламентського комітету здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування в Одесі, зазначають Патріоти України.

"Ми бачимо святкування дня міста (в Одесі. - Ред.), яке відбулося з порушеннями протиепідемічних заходів. Це святкування було зафіксовано силовими відомствами. У разі, якщо у нас буде відзначатися позитивна динаміка захворювання після завершення інкубаційного періоду з моменту дня святкування, це може привести до певних кримінальних справ, які будуть відкриті відповідними органами, оскільки порушувалася постанова Кабміну, яка забороняла проводити масові заходи", - сказав Ляшко.

Він повідомив, що проблема з тестами на коронавірус в Одеській області вирішена.

"Було переривання тестування на один день в Одеській області, коли не було тестів для проведення ампліфікації. Це був вівторок, один день не проводилося. Це питання було оперативно вирішено після звернення керівника лабораторного центру. Якби він звернувся до нас раніше, то переривання взагалі б не було, ми б ефективно перерозподілили існуючі тести", - сказав Ляшко.

"Він знімав звірства окупантів": У Харкові знайшли вбитим відомого фотокореспондента

понеділок, 23 травень 2022, 11:30

Щодня стає відомо про нові жертви серед мирних людей, яких жорстоко вбивають окупанти. Днями знайшли тіло фотографа й оператора Ігоря Гуденка, автора надважливого відео розстрілу протестувальників на Майдані 20 лютого 2014 року. Він загинув від російсь...

"Русский военный корабль... Всьо": У Києві небувалий ажіотаж навколо нової марки - черга за нею вишикувалася за кілька годин до початку продажу (відео)

понеділок, 23 травень 2022, 11:25

Вже друга марка "Укрпошти" - цього разу з потопленим російським флагманом ЧФ "Москва" - знову викликала ажіотаж в Україні, передають Патріоти України. Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що урочисті погашення марки «Російський військовий кор...