"Бенкет під час чуми": Ляшко грозиться Труханову кримінальним переслідуванням за масові гуляння на день міста

Якщо через два тижні після святкування Дня міста в Одесі різко зросте захворюваність на коронавірус, проти посадових осіб, що санкціонували свято й не забезпечили санітарні норми почнуть відкривати кримінальні провадження. Про це заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив під час виїзного засідання парламентського комітету здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування в Одесі, зазначають Патріоти України.

"Ми бачимо святкування дня міста (в Одесі. - Ред.), яке відбулося з порушеннями протиепідемічних заходів. Це святкування було зафіксовано силовими відомствами. У разі, якщо у нас буде відзначатися позитивна динаміка захворювання після завершення інкубаційного періоду з моменту дня святкування, це може привести до певних кримінальних справ, які будуть відкриті відповідними органами, оскільки порушувалася постанова Кабміну, яка забороняла проводити масові заходи", - сказав Ляшко.

Він повідомив, що проблема з тестами на коронавірус в Одеській області вирішена.

"Було переривання тестування на один день в Одеській області, коли не було тестів для проведення ампліфікації. Це був вівторок, один день не проводилося. Це питання було оперативно вирішено після звернення керівника лабораторного центру. Якби він звернувся до нас раніше, то переривання взагалі б не було, ми б ефективно перерозподілили існуючі тести", - сказав Ляшко.

Мобілізація в розпалі: Адвокат назвав три підстави для затримання та доправлення до ТЦК

неділя, 26 травень 2024, 9:23

три підстави, коли правоохоронці можуть затримати військовогозобов'язаного та доправити до ТЦК та СП. Про це розповів адвокат Роман Сімутін на своєму Ютуб-каналі. . За його словами, першою підставою для застосування затримання та доставлення особи до ...

Нововведення набуде чинності з червня: Кабмін змінив правила надання субсидій переселенцям

неділя, 26 травень 2024, 8:56

В Україні через складну економічну ситуацію багато домогосподарств отримують житлові субсидії. Урядом прийнято рішення про відновлення з червня 2024 року загального порядку призначення та виплати житлових субсидій і пільг для осіб, які отримували такі ...