Бережіться! Лікар назвав одну з головних причин смертей від коронавірусу в Україні

Причиною летальних випадків від коронавірусу в Україні часто є самі інфіковані, які не поспішають звертатися за медичною допомогою, а коли вирішують піти в лікарню, то вже стає занадто пізно. Про це в бліцінтерв’ю розповів військовий епідеміолог Сергій Кравченко, передають Патріоти України.

"Кількість звернень по госпітальну допомогу зменшилась, але одночасно збільшилась кількість госпіталізацій тяжких і критичних форм. Коли пацієнт знаходиться в тяжкій або критичній формі, це дорога майже в один кінець. Тобто люди звертаються по медичну допомогу вже із запущеною формою хвороби", – пояснив медик.

На його думку, великою мірою в цьому винна держава, що не змогла забезпечити широкий доступ людей до тестування на COVID-19 та безкоштовне лікування. "Пацієнти змушені все робити за власний кошт – ліки, діагностика тощо", – констатував Кравченко.

Він додав, що "стандарт надання медичної допомоги, протокол, маршрут пацієнта є неадекватним". Зокрема, лікар звернув увагу на те, що коронавірус є особливо небезпечною інфекцією. Проте, держава недооцінює його небезпеку і часто-густо порівнює з грипом чи ГРВІ.

"Ця хвороба недооцінена владою, бо з самого початку усіх пацієнтів з легкими формами відправляли амбулаторно лікуватися додому за власний кошт", – зауважив він.


Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Біснування скреп: Скандальна Більченко переписала відомий вірш про Майдан на російський лад

п’ятниця, 26 лютий 2021, 3:00

Крім того, професорка дозволила собі дорікати матерям загиблих українських Героїв, а також активістам Майдану, яким вдалося вижити в дні розстрілів. Скандальна викладачка Національного педагогічного університету імені Драгоманова Євгенія Більченко пере...

Хіти тижня. "Не розуміли, куди кожен день зникає туалетний папір": Як росіяни відпочили в Туреччині та привселюдно зганьбились

п’ятниця, 26 лютий 2021, 2:00

Подружжя з Сургута в момент виїзду з одного готелю Туреччини спробувала вивезти в своєму багажі капці, 14 мотків туалетного паперу, рушники, халати, 5 літрів «Бейліз», різні фрукти, повідомляють Патріоти України. Співробітники готелю в Аланії весь тижд...