
У Львові 3-річна дівчинка, яка захворіла на коронавірус, вже десятий день (з 14 вересня) знаходиться на штучній вентиляції легенів, передають Патріоти України.
Дитина з Миколаївського району лежить в реанімації лікарні Охматдит. Це друга дитина в Україні, якій через ускладнення знадобився такий метод лікування. За словами лікарів, спершу у дівчинки розвинулася двостороння полісегментарна пневмонія. Потім у неї підтвердили третій ступінь серцево-судинної, дихальної і ниркової недостатності.
"Стан дитини вкрай важкий, загрозливий. Зараз дівчинка на штучній високочастотній вентиляції легенів. За допомогою додаткової апаратури дитині оксигенується кров. Ми забираємо від дитини венозну кров і повертаємо назад вже насичену киснем. Стан з негативною динамікою", – розповіла завідувачка реанімаційного відділення Віра Приймакова.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...