Бережіть себе та малечу: У Львові 3-річна дівчинка 10-й день перебуває на ШВЛ через COVID-19 (відео)

Дитина з Миколаївського району лежить в реанімації лікарні Охматдит.

У Львові 3-річна дівчинка, яка захворіла на коронавірус, вже десятий день (з 14 вересня) знаходиться на штучній вентиляції легенів, передають Патріоти України.

Дитина з Миколаївського району лежить в реанімації лікарні Охматдит. Це друга дитина в Україні, якій через ускладнення знадобився такий метод лікування. За словами лікарів, спершу у дівчинки розвинулася двостороння полісегментарна пневмонія. Потім у неї підтвердили третій ступінь серцево-судинної, дихальної і ниркової недостатності.

"Стан дитини вкрай важкий, загрозливий. Зараз дівчинка на штучній високочастотній вентиляції легенів. За допомогою додаткової апаратури дитині оксигенується кров. Ми забираємо від дитини венозну кров і повертаємо назад вже насичену киснем. Стан з негативною динамікою", – розповіла завідувачка реанімаційного відділення Віра Приймакова.

Джерело: ТСН.ua

Українцям в грудні перерахують пенсії: Стало відомо, хто зможе отримати більше

субота, 24 жовтень 2020, 8:44

В Україні у грудні 2020 року проведуть перерахунок максимальної і мінімальної пенсії. Її підвищать на 57 і 570 грн відповідно, передають Патріоти України. Відбудеться також підвищення доплат за стаж понад норму. З 1 грудня 2020 року:. Зараз надбавка за...

Софія Ротару розчулила рідкісним знімком з покійним чоловіком

субота, 24 жовтень 2020, 8:27

Народна артистка СРСР, співачка Софія Ротару поділилася зворушливим знімком з покійним чоловіком Анатолієм Євдокименком, передають Патріоти України. Сьогодні, 23 жовтня, виповнюється 18 років, як народний артист України та керівник ансамблю "Червона ру...