Бережіться! Android-смартфони масово заражаються новим банківським вірусом через мобільні додатки

Користувачів Android-смартфонів атакує новий небезпечний вірус під назвою Vultur. Його виявили фахівці голландської компанії ThreatFabric, що спеціалізується на кібербезпеці. Стало відомо, що вірус краде дані банківських карт користувачів, які скачують певні програми через Google Play Store, передають Патріоти України.

Шкідливий вірус збирає платіжні дані з Android-смартфонів, на які встановлені банківські програми та криптовалютні програми. Робить він це через сторонні мобільні додатки, які прихованим чином інтегрують в систему Vultur.

Жертвами цього вірусу стали вже кілька тисяч осіб. Кіберзлочинців цікавлять переважно клієнти австралійських, іспанських та італійських банків.Було встановлено, що шкідливе програмне забезпечення записує екран пристрою, в тому числі бачить всі дії користувача. Програма відкриває фейкову сторінку банківського додатка, але користувач цього не помічає, оскільки сторінки практично ідентичні. Коли людина вводить логін і пароль до інтернет-банкінгу, то вірус зчитує цю інформацію і після цього самостійно проникає в банківські додатки і отримує доступ до грошей. Поширюється Vultur через два додатки з Google Play. Які саме програми можна завантажити на свій смартфон, фахівці не називають.

Військовий облік для жінок: Нардеп пояснив, за яким принципом будуть визначати необхідні спеціальності

середа, 17 серпень 2022, 19:51

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський розповів, що спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік в Україні, буде визначатися їхнім дипломом про освіту. Про це він заявив під час бр...

Олександр Усик заспівав "Червону калину" під час "дуелі поглядів" перед реваншем із Джошуа

середа, 17 серпень 2022, 18:24

17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патр...