Бережіться! Android-смартфони масово заражаються новим банківським вірусом через мобільні додатки

Користувачів Android-смартфонів атакує новий небезпечний вірус під назвою Vultur. Його виявили фахівці голландської компанії ThreatFabric, що спеціалізується на кібербезпеці. Стало відомо, що вірус краде дані банківських карт користувачів, які скачують певні програми через Google Play Store, передають Патріоти України.

Шкідливий вірус збирає платіжні дані з Android-смартфонів, на які встановлені банківські програми та криптовалютні програми. Робить він це через сторонні мобільні додатки, які прихованим чином інтегрують в систему Vultur.

Жертвами цього вірусу стали вже кілька тисяч осіб. Кіберзлочинців цікавлять переважно клієнти австралійських, іспанських та італійських банків.Було встановлено, що шкідливе програмне забезпечення записує екран пристрою, в тому числі бачить всі дії користувача. Програма відкриває фейкову сторінку банківського додатка, але користувач цього не помічає, оскільки сторінки практично ідентичні. Коли людина вводить логін і пароль до інтернет-банкінгу, то вірус зчитує цю інформацію і після цього самостійно проникає в банківські додатки і отримує доступ до грошей. Поширюється Vultur через два додатки з Google Play. Які саме програми можна завантажити на свій смартфон, фахівці не називають.

Хотів помститися: На Одещині 12-річний хлопчик підпалив церкву (фото)

середа, 22 вересень 2021, 14:58

На Одещині 12-річний хлопчик підпалив церкву. НП сталася в селі Іванчанка Болградського району. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, передають Патріоти України. Загоряння, внаслідок якого пошкоджено будівлю ...

Мав дуже скандальне минуле: У Черкасах застрелили місцевого підприємця (фото)

середа, 22 вересень 2021, 14:37

У Черкасах невідомі з невстановленої зброїсмертельно поранили чоловіка. За даними ЗМІ, вбитим був місцевий підприємець Михайло Козлов. Про це повідомляє прес-служба поліції та підсанкційне видання Страна у Telegram, передають Патріоти України. "Сьогодн...