Бережіться! Бекон назвали смертельно небезпечним

Через новий оздоровчий сніданок Національна служба охорони здоров'я (НСОЗ) Англії може виключити з меню улюблені страви пацієнтів, включаючи ковбаси і пюре, повідомляють Патріоти України.

На лікування раку, хвороб серця і діабету 2 типу НСОЗ Англії витрачає мільйони. Фахівці в галузі охорони здоров'я побоюються збільшення ризику захворювання на рак, пов'язаного з переробленим м'ясом.

Під переробленим м'ясом розуміється м'ясо, яке було перероблене за допомогою соління, ферментації, копчення або інших процесів для поліпшення смаку або консервації.

Небезпечним для здоров'я продуктом є бекон, оскільки він відноситься до тієї ж категорії, що і азбест, і здатний викликати рак, підтримує ініціативу лікар Шарлотта Хоултрам.

Кампанія з вилучення шкідливих продуктів з лікарень проводиться після того, як Міжнародне агентство з дослідження раку (IARC) класифікувало перероблене м'ясо як канцероген - речовина, що викликає рак.

Хіти тижня. "Это КПИ, ребята...": Голий кур'єр прийшов до відомого вишу (фото, відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 11:00

Кур'єр доставив їжу в аудиторію Київського політехнічного інституту. У мережі опублікували відео з оголеним кур'єром однієї з відомих компаній з доставки їжі, який лише в одних трусах приніс замовлення, передають Патріоти України. На відео можна почути...

Хіти тижня. Як давньоруська мова стала українською: "Енеїда" Котляревського викрила російські байки щодо української мови

понеділок, 16 вересень 2019, 10:30

Українська література не відображає весь процес формування мови від давньоруської до української. Але вона була, існувала у формі усних традицій протягом століть, потроху трансформуючись і набираючи сучасних рис. "Енеїда" Івана Котляревського започатку...