Бережіться! Бекон назвали смертельно небезпечним

Через новий оздоровчий сніданок Національна служба охорони здоров'я (НСОЗ) Англії може виключити з меню улюблені страви пацієнтів, включаючи ковбаси і пюре, повідомляють Патріоти України.

На лікування раку, хвороб серця і діабету 2 типу НСОЗ Англії витрачає мільйони. Фахівці в галузі охорони здоров'я побоюються збільшення ризику захворювання на рак, пов'язаного з переробленим м'ясом.

Під переробленим м'ясом розуміється м'ясо, яке було перероблене за допомогою соління, ферментації, копчення або інших процесів для поліпшення смаку або консервації.

Небезпечним для здоров'я продуктом є бекон, оскільки він відноситься до тієї ж категорії, що і азбест, і здатний викликати рак, підтримує ініціативу лікар Шарлотта Хоултрам.

Кампанія з вилучення шкідливих продуктів з лікарень проводиться після того, як Міжнародне агентство з дослідження раку (IARC) класифікувало перероблене м'ясо як канцероген - речовина, що викликає рак.

Хіти тижня. ​Зуби сильніші, ніж в акули! Вчені показали фото раніше невідомого морського "монстра"

четвер, 20 червень 2019, 3:00

Вчені показали фото маловідомої глибоководної риби сімейства драконовидних виду Aristostomias scintillans, яка має унікальні зуби, в рази гостріші та сильніші, ніж у піраньї чи акули, повідомляють Патріоти України. Так, цей вид мешкає більш ніж на 1600...

Подорож стала останньою: На курорті в Туреччині жорстоко вбито українця

четвер, 20 червень 2019, 0:00

За версією слідства, українець жорстоко побив батька після словесної перепалки. В Анталії (Туреччина) затримали 23-річного туриста з України, якого підозрюють у вбивстві власного 80-річного батька. Зазначається, що вони разом приїхали на відпочинок, пр...