Бережіться! Чим небезпечний Face App: У мережі вказали на "руку" Росії і злив особистих даних

В інтернеті попередили про небезпеку популярного додатку Face App, яке дозволяє "зістарити" будь-яку людину. Відповідний пост розміщено на сторінці MediaNext Ukraine в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, Павло Білоусов з Digital Security School 380 розповів, що Face App розробила російська компанія, засновник якої працював в "Яндексі". Додаток не тільки розважає користувачів, але і збирає величезні обсяги даних фото та інші матеріали, сайти, які відвідує користувач, встановлені додатки (add-ons), різну технічну інформацію з пристрою, cookies та інші засоби відстеження, IP-адреси, тип браузера, ідентифікатор пристрою.

"Політика конфіденційності" додатка повідомляє "FaceApp не може гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку ви передаєте". А ще в "політиці" є пункт - у разі продажу/злиття компанії зібрані дані також можуть бути передані", - сказано в повідомленні.

"Наш прекрасний синій мармур": Астронавт показав вражаюче фото Землі

понеділок, 3 серпень 2020, 20:44

"Наш прекрасний синій мармур", - підписав він фото, порівнюючи планету Земля з мармуровою плиткою.

Хіти тижня. Нова авантюра Зе-команди: Як "слуги народу" готують українцям електронне рабство

понеділок, 3 серпень 2020, 20:30

Всіх фізичних і юридичних осіб хочуть ощасливити обов'язковими е-адресами, які можуть стати каналами для шахрайського і політичного спаму. "Зе-власть собралась предпринять грандиозную авантюру. И это у нее вполне может получиться в ближайшие месяцы. О ...