Бережіться! Чим небезпечний Face App: У мережі вказали на "руку" Росії і злив особистих даних

В інтернеті попередили про небезпеку популярного додатку Face App, яке дозволяє "зістарити" будь-яку людину. Відповідний пост розміщено на сторінці MediaNext Ukraine в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, Павло Білоусов з Digital Security School 380 розповів, що Face App розробила російська компанія, засновник якої працював в "Яндексі". Додаток не тільки розважає користувачів, але і збирає величезні обсяги даних фото та інші матеріали, сайти, які відвідує користувач, встановлені додатки (add-ons), різну технічну інформацію з пристрою, cookies та інші засоби відстеження, IP-адреси, тип браузера, ідентифікатор пристрою.

"Політика конфіденційності" додатка повідомляє "FaceApp не може гарантувати безпеку будь-якої інформації, яку ви передаєте". А ще в "політиці" є пункт - у разі продажу/злиття компанії зібрані дані також можуть бути передані", - сказано в повідомленні.

"Пише все, що хочеш": Судовий експерт в справі Шеремета раніше фігурував у прослуховуванні Труби

субота, 14 грудень 2019, 20:39

Олександр Рувин заявив, що результати досліджень українських фахівців "не збігалися з тим, на які сподівалося слідство", тому звернулися до його відомства. Судовий експерт Олександр Рувин, який заявив про достеменність доказів проти підозрюваних у вбив...

Хіти тижня. Життя в СРСР: Заборонені фото сірої радянської реальності, - Мирович

субота, 14 грудень 2019, 20:00

Чому туди хочуть повернутися фанати совка - велика загадка. Про це у своєму блозі пише популярний білоруський дослідник часів СРСР і блогер Максим Мирович, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Так, друзья, сегодня будет пост на одну из...