Бережіться! Дієтологи розповіли, які продукти прискорюють старіння, а які уповільнюють його

Дієтологи розповіли, які продукти допоможуть уникнути передчасного старіння і прожити довше, передають Патріоти України.

Фахівці вважають, що багато людей забувають про те, що дієта не менш важлива для продовження життя, ніж спорт і відсутність шкідливих звичок.

Продовжити життя - цілком реально, стверджують вчені. Дослідження показують, що приблизно на 70% тривалість життя залежить від нас самих - від того, як ми харчуємося, працюємо, відпочиваємо, хворіємо. Словом, від способу життя.

Спеціаліст зазначила, що багато людей забувають про важливість правильної дієти, вважаючи, що достатньо позбутися шкідливих звичок. Але насправді дієта грає серйозну роль - в сукупності зі здоровими звичками правильне харчування захищає клітини від передчасного старіння, сповільнюючи окислювальний процес.

Найбільш молодильними продуктами є свіжі сезонні фрукти і овочі, вирощені на органічних добривах. Таким продуктам потрібно приділяти особливу увагу, оскільки сезонні фрукти і овочі найбільш багаті поживними речовинами. Також варто включити в свій раціон бобові, горіхи, цільнозернові і ферментовані молочні продукти, наприклад, йогурт.

Найнебезпечнішими продуктами фахівці вважають маргарин, картоплю фрі, а також їжу, в якій дуже багато цукру або солі.

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...

В Україну повертається потужне потепління: Синоптик розповіла, коли відступить холод

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:39

У Україну повертається потужне потепління, якого слід чекати в другій половині тижня. Синоптики обіцяють температуру до +20 градусів на півдні, але й інші регіони встигнуть погрітися в променях чергового "бабиного літа". Такі температури кінця жовтня в...