Бережіться! Дієтологи розповіли, які продукти прискорюють старіння, а які уповільнюють його

Дієтологи розповіли, які продукти допоможуть уникнути передчасного старіння і прожити довше, передають Патріоти України.

Фахівці вважають, що багато людей забувають про те, що дієта не менш важлива для продовження життя, ніж спорт і відсутність шкідливих звичок.

Продовжити життя - цілком реально, стверджують вчені. Дослідження показують, що приблизно на 70% тривалість життя залежить від нас самих - від того, як ми харчуємося, працюємо, відпочиваємо, хворіємо. Словом, від способу життя.

Спеціаліст зазначила, що багато людей забувають про важливість правильної дієти, вважаючи, що достатньо позбутися шкідливих звичок. Але насправді дієта грає серйозну роль - в сукупності зі здоровими звичками правильне харчування захищає клітини від передчасного старіння, сповільнюючи окислювальний процес.

Найбільш молодильними продуктами є свіжі сезонні фрукти і овочі, вирощені на органічних добривах. Таким продуктам потрібно приділяти особливу увагу, оскільки сезонні фрукти і овочі найбільш багаті поживними речовинами. Також варто включити в свій раціон бобові, горіхи, цільнозернові і ферментовані молочні продукти, наприклад, йогурт.

Найнебезпечнішими продуктами фахівці вважають маргарин, картоплю фрі, а також їжу, в якій дуже багато цукру або солі.

Наша гордість: Український курсант став найкращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 20:46

Другий рік поспіль українські курсанти отримують особливі відзнаки Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в м. Сандгерст. Український курсант Антон Совенко отримав звання найкращого іноземного випускника британської Королівської війсь...

Хіти тижня. Люди не можуть сидіти вдома: У Кабміні зробили важливу заяву щодо термінів карантину

понеділок, 6 квітень 2020, 20:30

Карантин в Україні через коронавірус,можливо, буде значно ослаблений менш ніж через два-три місяці після його введення, оскільки потрібно запускати економіку країни і забезпечити громадян роботою. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV ...